SLOVAKIA RESTAURANT | Ubytovaniearelax
     

SLOVAKIA RESTAURANT

Popis objektu

Slovakia restaurant sa nachádza len 100 metrov od jedného z najkrajších zámkov Slovenska. Máme už 19 ročnú tradíciu. Počas týchto rokov sme obslúžili a „nakŕmili tisícky slovenských, ale aj zahraničných hostí. Pri návšteve kúpeľného mestečka Bojnice Vás radi privítame. Reštaurácia je zariadená v tradičnom slovenskom štýle, nechýba krb, ktorý dotvára v zimnom období príjemnú atmosféru. Reštaurácia je ideálna na rodinné oslavy, krsty, promócie, ale aj na menšie svadby. Pri objednávaní akcií umožníme osobné konzultácie ohľadom kompletného menu. Idete do Bojníc na na poznávací zájazd? Po dlhoročných skúsenostiach a spolupráci s viacerými cestovnými kanceláriami sme schopní zabezpečiť Váš obed či večeru aj pre väčšie skupiny. Ponúkame klasické slovenské jedlá, ale aj jedlá z rýb a hydiny.

Každoročne sa snažíme spestriť náš jedálny lístok v mesiaci september „husacími hodami“. Tieto hody majú už svojich stálych gurmánov. Kapacita reštaurácie je 58 miest. V letnej sezóne je Vám k dispozícií terasa nachádzajúca vo dvore reštaurácie s kapacitou 50 miest. V letných mesiacoch počas víkendov Vám spríjemní posedenie na terase živá hudba.

Otváracie hodiny: Nedeľa – Štvrtok  10:00 – 22:00 hod.                        Obedné menu: Pondelok – Piatok  11:30 – 14:00 hod.

Piatok – Sobota    10:00 – 24:00 hod.

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovakia restaurant

Tel.č: +421 46 5430 364

E-mail: web@slovakiarestaurant.sk

Webová stránka: www.slovakiarestaurant.sk

GPS súradnice:napr. 48° 779764' ; 18°580504789622864°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Po dobrom obede a občerstvení v našej Slovakia restaurant  môžete navštíviť – Bojnicky zámok, ZOO, kúpalisko Čajka, múzeum praveku Slovenska – Prepoštskú jaskyňu alebo Bojnicke kúpele.

Vybavenosť objektu

kuchyňa, vnútorný krb, terasa

Pozývame Vás do našej Slovakia restaurant, Galaxia bar a dvoch letných terasách na posedenia s priateľmi, rodinou či obchodné stretnutia. Tešíme sa na Vás a Vašich priateľov.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu