Cukráreň ALEN | Ubytovaniearelax
     

Cukráreň ALEN

Popis objektu

Cukráreň ALEN  je malá rodinná firma nachádzajúca sa v tesnej blízkosti kúpeľného mesta Bojnice. Prvé zákusky z našej výroby ste mali možnosť ochutnať v roku 2006, kedy sme začínali v skromných priestoroch nášho rodinného domu len so zákazkovou výrobou.                                                               Kvalitou výrobkov a využitím dlhodobých odborných a praktických skúseností z výroby cukrárskych výrobkov sme si rýchlo získali dobré meno v našom okolí. Vďaka nášmu nadšeniu a hlavne pochopeniu niektorých občanov sa nám v krátkom čase podarilo vybudovať reprezentačné sídlo firmy v susednej obci Opatovce nad Nitrou. Tu ponúkame našim zákazníkom komplexné služby – výroba, predaj, občerstvenie a príjemné posedenie pre dospelých i deti s plným komfortom. Zárukou spokojnosti našich zákazníkov sú v prvom rade kvalitné suroviny, používané v našich výrobkoch ( mlieko, vajíčka, múka, maslo, včelí med… ), taktiež výroba priamo v cukrárni na báze domácich receptov a overených pracovných postupov. Tým garantujeme vysokú kvalitu vždy čerstvých výrobkov. Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka nielen s našimi výrobkami, ale i s poskytovanými službami. V našej cukrárni si každý nájde načo má chuť, preto klienti odchádzajú vždy spokojný. Budeme radi, ak bude spokojnosť s našou prácou na Vašej strane. Ak ste boli  s nami spokojný, povedzte to aj iným, aby aj oni ochutnali sladké potešenie z našej cukrárne.                                                      

Presvedčte sa sami o našich službách návštevou novovybudovaného objektu v útulnom prostredí na brehu rieky Nitra                        Opatovciach nad Nitrou.

Prajeme Vám veľa príjemných s sladkých chvíľ v Cukrárni ALEN.  

          

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Mazáňová

Tel.č: +421 915 132 664

E-mail: alen@cukraren-alen.sk

Webová stránka: www.cukraren-alen.sk

GPS súradnice:napr. 48°76094115181208' ; 18° 570850627813684'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

 

Opatovce nad Nitrou susedia s kúpeľným mestom Bojnice. Cukráreň ALEN sa nachádza pri hlavnej ceste priamo na brehu rieky Nitra pri moste. V peknom areáli pri letnej terase sa nachádza detské ihrisko vybudované v chránenom priestore na udržovanom trávniku s nasledovným vybavením.: kolotoč, trampolína, hojdačka, šmýkala, húpací koník, pieskovisko, posed…

Vybavenosť objektu

Cukráreň ALEN - posedenie v príjemnom prostredí - vo vnútri cukrárne môže pohodlne sedieť 13 ľudí, krytá terasa ma 12 miest a letná terasa má 12 miest. Parkovanie zdarma pred objektom, s veľmi dobrým prístupom z hlavnej cesty.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu