Krčma U Maka | Ubytovaniearelax
     

Krčma U Maka

Popis objektu

Krčma U Maka 

Štýlová krčma v lyžiarskom stredisku Turecká, pri hlavnom parkovisku. Svojou výhodnou polohou v lete privíta turistov odchádzajúcich na výlety v okolí, aj na dlhé túry po veľkofatranskom hrebeni a aj turistov prichádzajúcich z viacdňových túr, lebo v doline Turecká sa stretáva viac východiskových turistických trás.

Okrem turistiky je miestom stretnutia aj počas kultúrnych aj športových podujatí, ktoré sú v obci organizované, napr. Majstrovsvá sveta vo varení a jedení bryndzových halušiek, známe Krňačkové preteky, Slovenský pohár v skialpinizme Skialpkrižná Race, oslavy SNP, Beh do vrchu a ďalšie pekné podujatia.

V zime je vítaným miestom pre zohriatie a pookriatie v studenom počasí, či počas lyžovačky na blízkych lyžiarskych vlekoch. Okrem lyžiarov je obľúbenou zástavkou skialpinistov po  namáhavých  túrach náročnými terénmi okolitých zasnežených svahov.

Keď sa občerstvíte v našich krčmičkách – ,,Krčma U Maka“ a ,,Krčma pod orechom“ môžete prespať  a zrekreovať sa na súkromí ,,Ubytovanie U Maka“ a stadeto vyrážať do okolia v lone sviežej prírody. Všetky tri objekty nájdete v internetovom katalógu www.ubytovaniearelax.sk     

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Makovník

Tel.č: 0907 048 630

E-mail: milanmako77@gmail.com

Webová stránka: www.krcmaumaka.sk

GPS súradnice:napr. 48° 8480920' ; 19° 0879809'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie je stvorené na športovanie a turistiku.

Môžete navštívte Ski Turecká – Križná, ponúka lyžovačku v národnom parku – Veľká Fatra. V stredisku sa nachádza 7 zjazdoviek. Navštívte Staré Hory – Majerová skala jedinečný prírodný výtvor. Prejdite sa po Náučnom  chodníku vo Veľkej Fatre, meria 11,1 km a má 9 zastávok. Vojdite do Harmaneckéj jaskyne. v Španej Doline je náučný  banský chodník.

Vybavenosť objektu

K dispozícii je 50 miest vnútri a ďalších 50 vonku na terase, s výhľadom na okolitú prírodu. Vnútri sa nefajčí, na terase sú popolníky. - vhodné na organizovanie firemných a rodinných osláv - guláše a stretnutia - možnosť vlastného opekania a grilovania pod kolibou ( prístrešok vedľa terasy )

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu