Krčma Pod orechom | Ubytovaniearelax
     

Krčma Pod orechom

Popis objektu

Krčma Pod orechom

Nájdete nás v Starých Horách hneď vedľa hlavného parkoviska, na odbočke na Tureckú naľavo vedľa cesty. Podobne ako krčma U Maka má výhodnú polohu. Oddýchnuť si môžete vnútri a v lete aj vonku pod stromom na laviciach. V blízkosti je možnosť stravovania a autobusová zastávka.

Keď sa občerstvíte v našich krčmičkách ,, Krčma U Maka“ a ,, Krčma Pod orechom“ môžete sa ubytovať a zrekreovať sa na súkromí ,, Ubytovanie U Maka „ a stadeto môžete vyrážať do okolia v lone sviežej prírody. Všetky tri objekty nájdete v internetovom katalógu www.ubytovaniearelax.sk  

nebude sa Vám chcieť odísť

Kontakt

Kontaktná osoba: Makovník Milan

Tel.č: 0907 048 630

E-mail:

Webová stránka: www.umaka.sk

GPS súradnice:napr. 48° 08386225' ; 19° 1143879'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Leto: turistika a cyklistika, turistické chodníky po okolí Tureckej, turistika, výlety, vodná nádrž nad dedinou – Salašky, známe pútnické miesto, Staré Hory – 2 km, horský hotel Kráľova studňa, relax, saunový a vodný svet, masáže, hotel Altenberg Staré Hory – 2 km, Harmanecká jaskyňa – 12 km, turistika a cykloturistika – Donovaly – 15 km, dlhé turistické trasy po hrebeni Veľkej Fatry s krásnymi výhľadmi, s možnosťou prepojiť ich s tur. trasami Nízkych Tatier.                                                                                            kúpaliská – Banská Bystrica – 17 km, Sliač – 40 km, Kováčová – 40 km, Turčianske Teplice – 25 km, Bešeňová – 40 km.

Zima: lyžovačka v známom miestnom stredisku s 5 vlekmi a reštauráciou – 300 m k vlekom, lyžiarske stredisko Donovaly – 15 km, skialpinistické túry krátke aj dlhé.

Vybavenosť objektu

K dispozícii je 30 miest vnútri a 20 miest vonku na laviciach so stolmi. možnosť firemných stretnutí aj rodinných osláv.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu