Penzión LUCUS | Ubytovaniearelax
     

Penzión LUCUS

Popis objektu

Penzión LUCUS

Okrem vynikajúcej kuchyne a prísľubu kvalitnej obsluhy, je Vaša spokojnosť našou hlavnou prioritou. Spravíme maximum preto, aby sa každá Vaša návšteva stala nezabudnuteľným zážitkom. V prostredí vzrušujúcej, no neuponáhľanej atmosféry Vám umožníme zažiť, na čo máte práve chuť – naozajstnú romantickú večeru, neformálne rodinné stretnutie, obchodnú schôdzku, stretávku priateľov. Alebo len jednoducho uspokojíme Vaše chute na perfektne ugrilovaný steak s pohárom ročníkového červeného…

Čo sa týka kuchyne, interiéru a atmosféry, naša reštaurácia je svojim spôsobom špecifická, no kladieme maximálny dôraz na vynikajúcu kuchyňu, srdečnú obsluhu, a spokojnosť zákazníkov. Sme presvedčený, že naša reštaurácia a naša gastronómia uspokoja aj toho najväčšieho fajnšmekra.

,,Našim cieľom nie je len poskytovanie výnimočného zážitku a čo najlepšej kvality jedla, ale ja neustála túžba našich zákazníkov navštíviť náš penzión znova a znova.“

Navštívte nás pri ktorejkoľvek príležitostí, či už je to príjemné občerstvenie, menšia oslava, obchodné stretnutie, alebo rodinná udalosť.

Penzión Lucus Vám poskytuje príjemnú atmosféru v štýlovom zariadení. Dodá atraktívnosť a pocit rodinného súkromia.

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421/0/905 780 458 +421/905 282 669

E-mail: penzionlucus@gmail.com

Webová stránka: www.penzionlucus.sk

GPS súradnice:48.81884338148649° 21.990054524877905
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie našeho penziónu Lucus je obľúbene vďaka výborným podmienkam pre turistiku, cykloturistiku a rôzne letné – vodné i zimné športy. Vinianske jazero sa nachádza v katastri obce Vinné.  Jazero vzniklo vytvorením umelej hrádze a privedením vody z Vinianského potoka.Celková plocha jazera je 8 ha s priemernou hĺbkou 3 m. Okolité lesy poskytujú možnosť zbierania húb. V letných mesiacoch sú tu vhodné podmienky na kúpanie a člnkovanie. Nachádza sa tu požičovňa vodných byciklov, člnov, tenisový kurt, požičovňa športových potrieb, ihrisko na plážový volejbal, výučba jachtingu a vodných športov a detské ihrisko. Hlavne v jeseni je jazero vhodné na rybolov, v zime na korčuľovanie, beh na lyžiach, turistiku a iné zábavy.  Môžete navštíviť i Zemplínsku Šíravu ku ktorej sa autom dostanete za cca. 7 minút. Tu môžete navštíviť aquapark Thermalpark Šírava.

Vybavenosť objektu

Ubytovanie poskytujeme v dvoch päťlôžkových mezonetových apartmánoch - poschodových apartmánoch a v jednom trojizbovom apartmáne pre 1 až 8 osôb. Každá izba a apartmán má vlastné sociálne zariadenie, WC, sprchovací kút, LCD TV a chladničku s minibarom. Každý apartman má vlastný vchod, balkón s výhľadom na jazero. Všetky izby a apartmány sú nefajčiarske. Môžete využiť bazén, tenisový kurt, Wi-Fi a 2 strážené parkoviská v cene. Odporúčame Vám posedenie na terase v bare alebo Vás pozývame na záhradnú gril party. Osviežte sa v našej Jacuzzi s teplotou 40°C k dispozícii je po celý rok. Počas letnej sezóny môžete využiť aj kúpanie v bazéne. Pre Vaše dtičky sme pripravili detské ihrisko a detský kútik. Pre firmy je k dispozícii konferenčná miestnosť.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu