Penzión Bažantnica | Ubytovaniearelax
     

Penzión Bažantnica

Popis objektu

Pozývame Vás na návštevu Penziónu Bažantnica v štýle poľovníckej chaty.

Štýlovo zariadený penzión sa nachádza v areáli našej bažantej farmy v Starom Tekove.

Penzión Bažantnica sa využíva na organizovanie spoločenských stretnutí k rodinným príležitostiam, pracovných porád, tanečných večeroch, ale tiež pre posedení pred poľovačkami, alebo na ,, posledný pohon „ ( záverečná hostina po poľovačke). Polohou a zdravým prostredím je chata vhodná aj pre rodiny s deťmi, s možnosťou slnenia sa na terase alebo grilovania špecialít,  ubytovanie pre pracovníkov na služobných cestách, štúdijné pobyty a pod. Penzión Bažantnica Vám ponúka špeciality slovenskej kuchyne, špeciality z diviny, bažantov a tiež rázovité jedlá z tekovského regiónu. K chutným jedlám Vám ponúkneme odrodové a akostné vína, dorobené vo vinohradoch blízkeho okolia.  V čase oberačiek a kvasenia vín ponúkame ,,burčiak“ a mladé víno.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia do 21:00 hod.

Tel.č: +421 (0)902 403 011, 036 631 1017

E-mail: tassa@tassat.sk

Webová stránka: www.tassat.sk

GPS súradnice:48°14´35.6" , 18° 31´50.6"
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Penzión Bažantnica sa nachádza v dedine Starý Tekov, vzdialenej 10 km od mesta Levice. Chata je situovaná v tichom prostredí, v blízkosti rieky Hron.

Súčasťou areálu sú chovné voliery rôznych okrasných bažantov, ktoré si môžete pri návšteve pozrieť – agroturistika. V prípade záujmu, prosím svoju návštevu ohláste dopredu telefonicky, faxom alebo mailom.

Pozvanie – v duchu dlhoročných tradícií organizovania poľovačiek si Vás dovoľujeme pozvať na poplatkový odstrel bažanta poľovného, ktorý organizujeme v sezóne od 16.10. až 28.2. Poľovačky sa organizujú v priestoroch uznanej bažantnice. V cene réžije sú zahrnuté raňajky, obed priamo v revíri, občerstvenie po celý deň aj pohostenie na záver – posledný pohon v penzióne Bažantnica.

 

Vybavenosť objektu

Okrem dvoch hlavných spoločenských sál a poľovníckeho salónika sú súčasťou penziónu Bažantnica útulné zariadené izby, poskytujúce možnosť ubytovania pre 15 osôb. Ubytovanie je vybavené kúpeľňami a sociálnym zariadením. Kapacita pre oslavy je 150 ľudí. Za účelom liečenia a relaxácie sme 7.6.2005 otvorili Soľnú jaskyňu s morskou mikroklímou. Terapiu rozširujeme svetelnými efektami - colorterapia a relaxačnou hudbou, využívajúc princípy muzikoterapie. Svojou rozlohou približne 44 metrov štvorcových, patrí soľná jaskyňa v Starom Tekove k najväčším v strednej Európe.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu