Apartmány Anika | Ubytovaniearelax
     

Apartmány Anika

Popis objektu

Radi Vás privítame v Apartmánoch Anika v obci Krásnohorská Dlhá Lúka, ktorá sa nachádza  v okrese Rožňava na Gemeri v národnom parku Slovenský  Kras. 

Naše dva apartmány Anika sú Vám k dispozícii počas celého roka s kapacitou 12 lôžok. Apartmány sú situované v peknom rodinnom dome s príjemnou záhradou.  Každý apartmán má svoj vlastný vchod. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Ondrej

Tel.č: +421 (0) 915 740 432, +421 (0) 908 952 546

E-mail: jurajondrej@azet.sk

Webová stránka: www.penzionanika.webnode.sk

GPS súradnice:48.6234826° 20.580662599999982°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Apartmánov  Anika je stvorené na krásnu dovolenku s rodinou, priateľmi či kolegami, nakoľko apartmány sa nachádzajú v juhozápadnej časti východného Slovenska v Národnom parku Slovenský kras. Národný park zasahuje do katastra 36 obcí. Chránená krajinná oblasť Slovenský kras je zabezpečená od 31.8.1973. Okolie je predurčené na relax – šport, turistiku, cykloturistiku alebo jazdu na koni. Môžete navštíviť historické a kultúrne pamiatky. 

Územie Slovenského krasu bolo 1. marca 1997 ako prvé na Slovensku zapísané do medzinárodnej siete biosférických rezervácii v rámci programu UNESKO – Človek a biosféra. V  Slovenskom krase je známych vyše 1 000 jaskýň a priepasti. Jaskyňa Domica sa 2.2.2011 zaradila do Zoznamu mokradí medzinárodného významu Ramsarskej konvencie. V katastri obce bolo v roku 1964 objavená Krásnohorská jaskyňa v ktorej nájdete najvyšší kvapeľ na svete 32,6 m.  

Prejdite sa po náučnom chodníku Jaskyne Slovenského krasu Svetové prírodné dedičstvo. Chodník je situovaný v nádhernom prostredí s výhľadom na hrad Krásna Hôrka a vedie popri Kaplnke Svätej panny Márie a Vodnom mlyne. Môžete navštíviť: Krásnohorské Podhradie – tu sa nachádza mauzóleum Andrássyovcov, Kaštieľ Betliar, Slavec – Biela vyvieračka, Salica – Silická ľadnica, Konský Dvor – Brzotín – Brzotínske skaly. V lete sa môžete osviežiť na kúpalisku v Rožňave vzdialené len 6 km.  V zime od nás môžete vyraziť na lyžovačku do lyžiarskeho strediska Štós – Šikmá stráň.              

Vybavenosť objektu

V každom apartmáne máte k dispozícii dve spálňe s dvomi lôžkami, spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a môžete sa bezplatne pripojiť na internet. Kuchynská linka je vybavená keramickou varnou doskou, mikrovlnkou, chladničkou rýchlovarnou kanvicou. V apartmánoch je kúpeľňa s toaletou. Oslavy, stretnutia s rodinou či priateľmi si môžete spríjemniť na príjemnej záhrade s terasou, altánkom, hojdačkou, grilom. V záhrade si môžete pri pikniku navariť guláš a iné dobroty v kotlíku, ktorý majú naši hostia stále k dispozícii. Vaše autá môžu parkovať zdarma priamo na pozemku.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu