Penzión Jozefína | Ubytovaniearelax
     

Penzión Jozefína

Popis objektu

Penzión Jozefína – Krásnohorská Dlhá Lúka

Penzión Jozefína sa nachádza na okraji obce Krásnohorská Dlhá Lúka v krásnom prostredí sviežej záhrady, na severnom úpätí Silickej planiny, 8 kilometrov od Rožňavy, v blízkosti Národného parku Slovenský kras.

Celková kapacita nášho penziónu Jozefína je 67 lôžok v 2 a 4 posteľových útulných izbách s kúpeľňami.  Útulný penzión, ktorý je situovaný na 2 hektárovom pozemku s krásnym okolím, je zárukou dobrého relaxu,  prijemnej dovolenky, pracovných stretnutí pre dospelích i mládež či rôznych podujatí pre deti s rodinami,  školské výlety a tábori.   

Kontakt

Kontaktná osoba: Parditka Jozef

Tel.č: +421 (0) 905 795 940

E-mail: penzionjozefina@gmail.com

Webová stránka: www.penzionjozefina.sk

GPS súradnice:48.62215028259109° 20.57551451423342°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Na svahu v areáli je postavená rozhľadňa, z ktorej je výhľad do prekrásneho okolia, na Krásnohorský hrad a Rožňavskú kotlinu. Na okraji dediny sa nachádza Buzgó – Krásnohorská jaskyňa – kvapľová jaskyňa, ktorá bola objavená v roku 1964. V jaskyni sa nachádza kvapeľ, ktorý je najvyšší na svete, meria 32,6 m.   Jaskyňu je možné navštíviť len s dohľadom v penzióne sídliacích jaskyniarov, turistických sprievodcov. Vstup do jaskyne pre našich ubytovaných hostí je so zľavou. Pozývame Vás na prechádzku po náučnom chodníku Jaskyne Slovenského krasu Svetové prírodné dedičstvo. Chodník je situovaný v nádhernom prostredí s výhľadom na hrad Krásna Hôrka a vedie popri Kaplnke Svätej panny Márie a Vodnom mlyne. Môžete navštíviť Mauzóleum Andrássyovcov v Krásnohorskom Podhradí, Kaštieľ Betliar, Slavec – Biela vyvieračka, Salicu – Silická ľadnica, konský dvor – Brzotín – Brzotínske skali. V letnom období môžete od nás vyraziť a osviežiť sa na kúpalisku v Rožňave, vzdialenom len 6 km.     

Vybavenosť objektu

Penzión Jozefína ponúka svojim hosťom dvadsaťštyri 2 a 4 posteľové izby s kúpeľňami a wc. V prípade potreby je možné využiť prísteľku. V penzióne je miestnosť na stravovanie a zábavu pre 50 osôb, 3 zariadené kuchyne na varenie a stolovanie, 3 veľké spoločenské miestnosti a k dispozícii je aj bar. Pozemok dvojhektárovej záhrady ponúka dva altánky s krbom, športovisko, detské ihrisko a parkovisko v areáli zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu