Kaštieľ Čičmany | Ubytovaniearelax
     

Kaštieľ Čičmany

Popis objektu

Kaštieľ Čičmany – Penzión s reštauráciou.

S radosťou Vám oznamujeme, že rekonštrukcia bola úspešne ukončená. Radi Vás privítame v novootvorenom kaštieli, kde sa môžete občerstviť, pochutnať si na lahodných jedlách alebo prenocovať v novučičkých izbách.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Obec Čičmany leží v kotline Strážovských vrchov, takmer pri prameni rieky Rajčianky. Je najvyššie položenou obcou v Žilinskom okrese a zároveň predstavuje hlavnú turistickú lokalitu v Rajeckej doline. Obec spája kultúrne a historické dedičstvo, ako aj atraktívnu lokalitu v Národnom parku Malá Fatra známou svojimi zaujímavými prírodnými krásami a turistickými atrakciami.   

                    

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 917 997 229

E-mail: info@kastielcicmany.sk,

Webová stránka: www.kastielcicmany.sk

GPS súradnice:napr. 48° 9545' ; 18° 51339'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Rekreácia a šport.                                                                                     

Čičmany sú ideálnym miestom pre turistov, lyžiarov, bežkárov, skialpinistov, maratóncov, paraglajdistov a rekreačných turistov. V lete ja v zime, proste celý rok sa tu dá športovať, prevádzať turistiku, oddychovať. Z okna kaštieľa je vidieť kopec Javorina, kde je lyžiarske stredisko vzdialené 200 m. ktoré má 6 lyžiarskych vlekov. Na fašiangy Vás vlekári a krásne miestne dievčatá zabavia a zaspievajú na dobrú chuť pri obede priamo v kaštieli. V auguste si môžte prísť zabehnúť Rajecký maratón. Vynikajúce podmienky na kúpanie sú v blízkom mestečku Rajec na kúpalisku Veronika, ale aj v Rajeckých Tepliciach, Turčianskych Tepliciach, Bojniciach a pre otužilcov v Rajčianke, ktorá preteká stredom dediny.                                                                 Netreba zabudnúť na turistické túry na Kľak, Strážov, Súľovské Vrchy, Martinské Hole, Zniev, Lietavu a Bojnice. Zaujmavé miesta tu nájdu aj nenáročný turisti, cyklisti, hubári či bylinkári a tiež rybári.

Vybavenosť objektu

Kaštieľ v Čičmanoch - penzión s reštauráciou. Ponúkame Vám ubytovanie v komfortne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej až dvoch prísteliek. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so socialným zariadením a sprchovým kútom.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu