Ubytovanie BETTY | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie BETTY

Popis objektu

Ubytovanie Betty sa nachádza v atraktívnom a historicky zaujímavom prostredí Slovenského Krasu v obci Krásnohorské Podhradie pod hradom Krásna Hôrka, ktoré je vzdialené 6 km od okresného mesta Rožňava. Je to zrekonštruovaný a kompletne novozariadený rodinný dom s dvorom a s veľkou záhradou. 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alžbeta Imrichová

Tel.č: +421 905 379 326, +421 944 382 907

E-mail: imrichovaa@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniebetty.webnode.sk

GPS súradnice:48.652883° 20.595808499999976
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Ubytovania Betty – Krásnohorské Podhradie ponúka bohaté možnosti na aktívne strávený čas s rodinou alebo priateľmi. Možnosti turistiky, cykloturistiky, rybolovu, horolezectva alebo jazdu na koni. Región Gemer patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie regióny Slovenska.  Územie Slovenského Krasu bolo vyhlásené za chránenú krajinnú oblasť v roku 1973 a 1. marca 1977 bolo zapísané do svetového prírodného dedičstva UNESKO. Môžete navštíviť známe jaskyne v okolí – Krásnohorskú vzdialenú 8 km, Gombaseckú 17 km, Ochtinskú aragonitovú 26 km, Jaskyňu Domica 31 km, Jasovskú 45 km alebo Dobšinskú ľadovú jaskyňu 49 km.

Priamo v našej obci Krásnohorské Podhradie a okolí sa nachádza mnoho historických pamiatok.  Môžete navštíviť hrad Krásna Hôrka, mauzóleum Andrássyovcov, Andrássyho obrazáreň, kaštieľ Betliar vzdialený iba 15 km, alebo pamiatky mesta Rožňava vzdialené 15 km.

Zašportovať si môžete i v blízkej posilňovne vzdialenej 300 m, navštívte tenisový kurt v lete i zime cca. 700 m, osviežiť sa môžete na letnom kúpalisku vzdialenom 6 km.  

Obchod s potravinami, reštaurácia a autobusová zástavka do cca. 200 m.     

Vybavenosť objektu

Ubytovanie Betty - Krásnohorské Podhradie Vám ponúka 3 dvojlôžkové komfortne zariadené izby. Dve izby môžeme podla požiadavky zvýšiť o 2 prístelky. Celková kapacita ubytovania je 10 lôžok. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s toaletou. Izby sú vybavené s TV, satelitom a WiFi internetom v celom objekte. V dome je kompletne zariadená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rychlovarnóu kanvicou a kompletným servisom na stolovanie. Parkovanie vo dvore zdarma. Na grilovanie a odpočinok môžete využiť terasu, dvor a záhradu.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu