Apartmány Šariš | Ubytovaniearelax
     

Apartmány Šariš

Popis objektu

Centrom Šariša je historické mesto Prešov, v ktorom sa nachádzajú naše moderné Apartmány ŠARIŠ.  

 Šariš sa rozprestiera v severnej časti východného Slovenska. Tento región by sme mohli charakterizovať kultúrnymi pamiatkami, krásnymi prírodnými scenériami a špecifickým folklórom s rusínskymi prvkami.  

Apartmány Šariš sa nachádzajú v centre mesta, vďaka čomu majú naší hostia pohodlne všetko ako na dlani. Komfort našich apartmánov Šariš máte k dispozícii celoročne. Tešíme sa na Vašu návštevu. 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Rajmund Keresteš

Tel.č: +421 0944 011 318

E-mail: rajmund.kerestes@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:49.002468° 21.238679700000034°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V blízkosti Apartmánov Šariš môžete využiť bar, herňu, večierku, posedieť si môžete na vonkajšej terase, alebo navštíviť niektoré reštaurácie či kaviarničky. Mesto Prešov a okolie, Vám ponúka mnoho historických a kultúrnych pamiatok. Navštívte gotickú Konkatedrálu sv. Mikuláša, kostol sv. Jána Krstiteľa zo vzácnou replikou Turinského plátna, Židovskú synagogu, Múzeum vín, známy Solivar. Návštevníci regiónu Šariš si môžu pozrieť aj niekoľko zrúcanín hradov, Šarišský hrad, Plavečský hrad nad riekov Poprad, Zborovský hrad v okrese Bardejov, alebo Kapušiansky hrad nad obcou Kapušany. V okolí si môžete Váš pobyt spríjemniť peknými túrami pešo i na bicykloch v okolitej prírode, nakoľko časť Šarišského regiónu pokrýva pohorie Čergov. V zimnom období si môžete isť zalyžovať v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Drienica.  

Vybavenosť objektu

Apartmány Šariš ponúkajú moderné a elegantné ubytovanie pre 26 osôb. Hostia apartmánov majú k dispozícii: útulnú spálňu, vlastnú vybavenú kuchynku, vybavenú keramickou varnou doskou, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou, elektrickou rúrou, sociálne zariadenie a balkón. Naša recepcia je k dispozícii 24 hod. 7 dni v týždni. V apartmánoch je WiFi pripojenie na internet zdarma, televízor, barový pult s dvomi stoličkami.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu