Ubytovanie U ARANKY | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie U ARANKY

Popis objektu

Vážený hostia, ubytovanie U aranky v Malých Trakanoch je ideálne pre ľudí, ktorí majú po krk ruchu veľkomesta a chcú si oddýchnuť v čistej prírode bez davov turistov.

Malé Trakany nájdete na juhovýchodnom Slovensku pri hranici s Maďarskom a Ukrajinou v okrese Trebišov, Košického kraja.  

Srdečne Vás privítame v útulnej dedinke gazdovského domu s rekreačnou veľkou záhradou, v ktorej sa môžete vyžiť ako pravý gazdovia.    

Užite si nekonečnú pohostinnosť domácej pani Aranky – Zlatici, ktorá je skutočne zlatá. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Kondášová

Tel.č: +421 (0)907 323 593

E-mail: zlatica.kondasova@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovanieuaranky.sk

GPS súradnice:48.3989284° 22.105118500000003
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolitú jedinečnú prírodu môžete využiť pre zdravie – turistikou a cykloturistikou, nakoľko táto lokalita je skvelá pre bicykle.  Na dvoch kolesách počas pár dní zjazdíte okolité roviny. Môžete vyraziť k Soľnému domu vo Veľkých Trakanoch či ku kaštieľu v Bieli. Na výlet sa dá ísť aj ku kláštoru v Lelesi. Dlhšia cyklotúra je k lanovému mostu v Boťanoch cez nádherné lúky. Každodennou cykloprechádzkou môže byť piesočnatá pláž pri Tise. Kúpanie sa v rieke a ležanie na čiernom piesku je magické. Na pešiu turistiku je vhodný výlet na Tarbucku  a do Tajby. Na Tarbucke uvidíte jedinečnú flóru, ak budete mať šťastie, tak v Tajbe objavíte korytnačku močiarnu.

Za návštevu stoja aj vínne Horešské pivnice. Keď si pribalíte do batožiny aj cestovný pas, môžete sa isť pozrieť aj na susednú Ukrajinu.       

Vybavenosť objektu

Ubytovanie zabezpečujeme v dvoch trojlôžkových izbách, v ozajstnom dedinskom prostredí. Raňajky podávame podľa želania každé ráno. V prípade želania Vám zabezpečíme aj ďalšie stravovanie, alebo Vám ponúkame piknik na našej záhrade pri krbe pod altánkom. Môžete využiť spoločnú kuchyňu, komplet zariadenú pre varenie a stravovanie. V celej budove je bezplatné pripojenie Wi-Fi na internet. Môžete využiť parkovanie priamo na pozemku za príplatok.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu