Penzión SUNGARDEN | Ubytovaniearelax
     

Penzión SUNGARDEN

Popis objektu

Vitajte v našom útulnom Penzióne Sungarden a v novootvorenej Reštaurácii. Ochutnajte naše domáce jedlá a špeciality žitnoostrovskéj kuchyne, kvalitné maďarské vina, čapované pivá, dobrú Taliansku kávu, horúce nápoje a kvalitné destiláty. Naša reštaurácia je ideálnym miestom pre firemne obedy, rodinné oslavy a iné stretnutia.  

Penzión Sungarden nájdete v podunajskej nížine v Trnavskom kraji v okrese Dunajská Streda.

Tešíme sa na Vás počas celého roka, nakoľko sme celoročná prevádzka.       

Kontakt

Kontaktná osoba: Robert Tarcsi

Tel.č: +421 (0) 905 329 276 Reštaurácia 0917 642 150

E-mail: sungardenpenzion@gmail.com

Webová stránka: www.sungardenpenzion.sk

GPS súradnice:47.8546716° 17.76609570000005°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V blízkom okolí nášho penziónu Sungarden môžete zrelaxovať a zabaviť sa s celou rodinou v Thermal Corvinus – Thermalpark Dunajská Streda, alebo v termálnom kúpalisku Topoľníky. Kto má rád zoológiu a botaniku môže navštíviť chránený areál Dropie. Pri troche šťastia tu môžete pozorovať našeho najväčšieho vtáka Dropa fúzatého. Navštívte krásne prostredie vodného mlyna v Kolárovej, alebo hrad.  Milovníci koní a jazdectva môžu navštíviť Czajlik ranch. Odporúčame navštíviť architektonický unikát na Európskom námestí v Komárne alebo pevnosť, ktorá je najväčšou a najvýznamnejšou pamiatkou svojho druhu.   

Vybavenosť objektu

Penzión Sungarden má vlastné bezplatné parkovisko a príjemný pobyt Vám zaručuje veľký trávnatý dvor s krytou terasou s možnosťou grilovania, kúpania v bazéne priamo v našom areáli. Vaše ratolesti sa môžu zahrať s hračkami na detskom ihrisku. Objekt je zabezpečený alarmom. V areáli máte k dispozícii internet WiFi, DVD prehrávač, rádio, satelit, CD prehrávač.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu