Penzión U VODNÍKA III. | Ubytovaniearelax
     

Penzión U VODNÍKA III.

Popis objektu

Vitajte na stránke penziónov U VODNÍKA. Pozývame Vás na dovolenku do Podhájskej na  termálne kúpalisko, alebo do Welnes centra Aquamarín. Čaká Vás príjemné prostredie, liečivá termálna voda a hlavne relax.                          

Od letnej sezóny 2015 je pre Vás pripravené novovybudované ubytovacie zariadenie U VODNÍKA III.  Stravovať sa môžete v reštaurácii U Vodníka, kde je pre našich hostí poskytnutá zľava na stravu vo výške 15% na všetky jedlá.  

Ponúkame ubytovanie priamo v areáli termálneho kúpaliska alebo 300 m od kúpaliska s parkovaním v areáli ubytovacieho zariadenia.  

Tešíme sa na Vašu návštevu!!! 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jánošíková

Tel.č: +421 (0) 907 980 977

E-mail: uvodnika@podhajska.cc

Webová stránka: www.podhajska.cc

GPS súradnice:48.10276° 18.342423000000053°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Náš penzión U Vodníka na termálnom kúpalisku Podhájska, nachádzajúci sa na juhu Slovenska neďaleko Nových Zámkov, poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie celoročne, v lete i v zime.   Súčasťou termálneho kúpaliska je aj novootvorený Wellness centrum Aquamarin.  Kúpalisko svoje služby ponúka na rozlohe 10 ha. K dispozícii je 10 bazénov, plavecké i relaxačné. Geotermálna voda má vo vrte teplotu 83°C a slané zloženie je prirovnávané k zloženiu vody z mŕtveho mora, preto je Podhájska  často nazývaná Slovenské mŕtve more. 

V okolí môžete využiť na turistiku a cykloturistiku trasy Miestnej akčnej skupiny združenia Termál. Vytvorených je 13 trás: Veľký cyklookruh mikroregiónu Termál  dĺžka 55,6 km, Veľké Lovce 22,7 km, Spojka Hul 2,55km, Do Bardoňova 1,8 km, k Meandrom Chrenovky 1,2 km…..  

Vybavenosť objektu

Ubytovanie U Vodníka III. je poskytované v 2 lôžkových izbách, na každej je možné pridať pristelok. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s toaletou, sprchovým kútom, alebo vaňou. Izby sú vybavené TV, wifi pripojením, chladničkou a rýchlovarnóu kanvicou. Rannú kávu si môžete nerušene vychutnať na vlastnom balkóne. Na streche objektu sa nachádza otvorená terasa s výhľadom na široké okolie. Posedieť s priateľmi si hostia môžu v štýlovej zimnej záhrade. Parkovanie vozidiel je bezplatné vo dvore.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu