Camp ZLATÉ KOPYTO | Ubytovaniearelax
     

Camp ZLATÉ KOPYTO

Popis objektu

Camp Zlaté kopyto sa nachádza v Kopytovskej doline rekreačná oblasť Šindliar – Lipovce – Lačnov.

Naše rekreačné zariadenie a jeho okolie poskytujú vynikajúce možnosti pre organizovanie detskej rekreácie, školských výletov, detských letných táborov, školy v prírode, športových sústredení, turistických zrazov, rodinných a firemných stretnutí, športových dní a podobných akcií.  

Dovoľte, aby sme Vás pozvali na niektoré s našich  podujatí – Čisté hory, Majáles pri táboráku,  Quido cup, Hurá na huby, Detské letné tábory, Valentínska stopa zdravia, Valentínsky ples, Človeče nehnevaj sa, Silvester, Mariáš night cup, Petangue turnaj. 

Radi Vás u nás privítame. 

Kontakt

Kontaktná osoba: MVDr. Oto Kandráč

Tel.č: +421 (0) 905 273 810 0904 003 920

E-mail: camp@zlatekopyto.sk

Webová stránka: www.zlatekopyto.sk

GPS súradnice:49.0567044° 20.916723000000047°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Areál zariadenia je situovaný v závere Kopytovskej doliny, ktorá vyniká mnohými prírodnými krásami a turisticky veľmi zaujímavými cieľmi. Navštívte rokliny Chmeľová a Voroblík s krásnymi vodopádmi vysokými až 20 m, Lačnovský kaňon, skalné okno Vrátnica, Národná prírodná rezervácia Kamenná baba, pamiatkovo chránená obec Lačnov, jaskyňa Zlá diera, roklina Parkaň, minerálne pramene Salvátor v Lipovciach  a Sultán v Šindliari. Asi 200 m od areálu sa nachádza zaujímavá technická pamiatka – Zrubovaná cesta.

K športovým aktivitám hostí Eko Agro Campu je k dispozíci volejbalové a futbalové ihrisko, stolnotenisoví stôl, hojdačky, bazén so solárnym ohrevom. Za poplatok so môžete zajazdiť na koni. Na túry do okolia môžete využiť služba certifikovaného turistického sprievodcu. Dobre Vám možno padne spoločná opekačka na táborovom ohnisku s lavičkami.    

Vybavenosť objektu

Ubytovacie možnosti zariadenia pozostávajú: z hlavnej budovy s kapacitou 39 osôb - v štôr a šesťposteľových izbách. 32 osôb v 9 štvorposteľových chatkách. V hlavnej budove je jedáleň, spoločenská miestnosť s televízorom, vídeom a spoločenskými hrami. Sociálne zariadenia sú na prízemí pri vstupe do budovy a tiež na prvom poschodí, kde sú aj umyvárky so sprchami. Tieto sú zrekonštruované v decembri 2011.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu