Penzión IVANA | Ubytovaniearelax
     

Penzión IVANA

Popis objektu

Penzión Ivana nájdete v meste Bardejov, ktoré má vyše 760 ročnú históriu. Má 33 tisíc obyvateľov. Cennou devízou sú kultúrne pamiatky. V roku 1986 bola mestu udelená Európska cena Zlatá medaila za starostlivosť o kultúrne dedičstvo a záchranu historických pamiatok. Ešte významnejšie ocenenie dosiahol Bardejov v r. 2000, kedy mesto bolo zapísané do  ZOZNAMU SVETOVÉHO DEDIČSTVA – UNESCO.    

Možnosť dlhodobého ubytovania pre firemných zamestnancov a živnostníkov. Cena dohodou podľa počtu nocí a osôb, už od 6,50€/ osoba. Možnosť prenajať priestory na krátkodobé, alebo dlhodobé ubytovanie už od 170€/ mesiac vrátane energií.  

Možnosť podávania raňajok podľa dohody, cena od 2 do 2,50€  (len v penzióne Ivana). Deti do 12 rokov zľava 30% Pri dlhodobejších pobytoch možnosť individuálne dojednať ceny.  

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 903 211 865, 0903 902 241

E-mail: kukla@penzionivana.sk

Webová stránka: www.penzionivana.sk

GPS súradnice:napr. 48° 09' ; 19° 04'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Penzión Ivana sa nachádza v blízkosti historického centra cca. 200 m, od autobusovej a vlakovej stanice 100 m, od zástavky MHD 100 m, od Bardejovských kúpeľov 4 km.

Navštívte najvýznamnejšie pamiatky  kostol – bazilika sv. Egídia, goticko-renesančnú  radnicu. V celom okolí Bardejova je viacero drevených kostolíkov, ako napríklad najstarší drevený kostolík na Slovensku, vzdialený 7 km v obci Hervartov a pochádza z roku 1500.    

V letnom období môžu ubytovaný hostia využívať kúpalisko v Bardejove, dve kúpaliská v Bardejovských Kúpeľoch. Prírodné kúpalisko môžete navštíviť v Nižnej Polianke. V Komárove sú k dispozícii tenisové kurty a rybník s možnosťou rybolovu. Neďaleko Zborova je možnosť navštíviť Zborovský hrad.

V zimnom období je v okolí bohatá ponuka lyžiarskych vlekov, ktoré sú od Bardejova vzdialené od 4 do 18 km: Lyžiarske stredisko Regetovka, Bardejovské kúpele na Krížoch, Nižná Polianka – Makovica, Stebnicka Huť. V Bardejovských kúpeľoch a na Regetovke sú dobré možnosti na bežecké lyžovanie.        

Vybavenosť objektu

Penzión Ivana Vám ponúka cenovo veľmi dobré ubytovanie. 1,2,3 a štvorposteľové izby s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita penziónu je 29 lôžok + 1 prístelka. Na chodbe sa nachádza kompletne vybavený kuchynský kútik, chladnička, plynový sporák, mraznička, el. kanvica a mikrovlnka. Možnosť stravovania máte v reštaurácii a v pizérii. V celom objekte pripojenie na internet Wi-Fi.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu