Penzión Elitex** | Ubytovaniearelax
     

Penzión Elitex**

Popis objektu

Penzión  ELITEX**  sa nachádza v atraktívnom prostredí kúpeľného mesta Bojnice, neďaleko kultúrno – historickej dominanty, Bojnického zámku.

Je situovaný pri hlavnej ceste vedúcej z Prievidze do Bojníc, ľahko dostupný z centra oboch miest.  Penzión je situovaný na periférii mesta, poskytuje príjemný oddych i pre náročnejších zákazníkov.

Zariadenie ponúka kvalitné ubytovanie a celodennú, resp. poldennú stravu. Penzión Elitex je vhodný pre jednorázové ubytovanie, viacdňové zájazdy, letné i zimné dovolenky, podnikové akcie ,školenia, semináre, rodinné a firemné oslavy. Pravidelne vítame hostí pri oslave Nového roka s čím je spojená Silvestrovská zábava s bohatou tombolou a ohňostrojom.  Priamo k penziónu sa možno dostať autom alebo autobusom. Objekt je chránený a má vlastné parkovisko. 

Celková kapacita ubytovania je 36 osôb v 15 izbách

Skladba izieb

8 x dvoj lôžková izba s prístelkou. 4 x dvoj lôžková izba. 1 x jedno lôžková izba. 1 x apartmán. 

 

 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Manager

Tel.č: +421 905 402 255

E-mail: oczora@oczora.eu

Webová stránka: www.penzionelitex.sk

GPS súradnice:48.7803469, 18.5859822
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Bojnice patria medzi najkrajšie kúty Slovenska, a to vďaka kultúrno – historickej dominanty v romantickom štýle – Bojnckého zámku. Atraktívnosť zvyšuje priľahlý zámocký park, ktorého súčasťou je veľká zoologická záhrada.

Penzión je situovaný na periférii mesta, poskytuje príjemný oddych i pre náročnejších zákazníkov. V prípade záujmu personál zariadenia zabezpečuje podľa výberu a typu zájazdu celodenný program so sprievodcom ako je denná či nočná obhliadka zámku, návšteva Bojnických kúpeľov, ZOOZ, obed v historickej časti mesta, návšteva termálneho kúpaliska Čajka.

Bojnice majú priame autobusové spojenie so všetkými krajskými mestami a prechádzajú nimi aj medzištátne linky. Neďaleká železničná stanica v Prievidzi zabezpečuje vlakové spojenie s hlavným mestom Bratislava, ako aj s ostatnými mestami Slovenska.                                                                                                                                      Pre náročnejších a solventnejších zákazníkov zo zahraničia, alebo Slovenska možno k doprave využiť aj letisko v Prievidzi, kde sú vytvorené podmienky pre pristávanie malých dopravných lietadiel.

Vybavenosť objektu

kuchyňa, sprchový kút, kúpelňa s vaňou, vnútorný krb, televízia, DVD prehrávač, parkovanie pri objekte, terasa

TV satelit, minibar, jedáleň, spoločenská miestnosť, bar, stolný futbal, telefónny automat, sauna.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu