Ski Čierny Balog | Ubytovaniearelax
     

Ski Čierny Balog

Popis objektu

Lyžiarske stredisko Ski Čierny Balog sa nachádza 9 km od Brezna v známom stredisku turistického ruchu. 

V stredisku Ski Čierny Balog sa nachádza náš Penzión pod Urbanovým vrchom. V zime máte priamy výhľad z okna na lyžiarsky svah. Počas všetkých ročných období budete mať možnosť dostať sa k tým najkrajším častiam tohto regióna, vyskúšať mnohé cyklistické trasy, pešie túry a rozmanité druhy športov.

Pokiaľ hľadáte tradičné príjemné prostredie ponúkame Vám Kolibu pod Urbanovým vrchom – ubytovanie v drevenici  s nádychom pokoja, vôni dreva pri praskajúcom ohni.  Ubytovanie je situované v podkroví Veľkej koliby, s pekným výhľadom na juh a z balkóna vidíte celý areál, ako aj masív Urbanov vrch. 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: 048/2028932, 0915 690 787

E-mail: info@skiciernybalog.sk

Webová stránka: www.skiciernybalog.sk

GPS súradnice:48.7485174° 19.635086600000022°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V našich zariadeniach Ski Čierny Balog vytvárame podmienky pre aktívny oddych. V našom stredisku, na piatich zjazdovkách celkovej dĺžky 5 km si prídu na svoje začiatočníci i skúsení lyžiari. Lyžiarsky kopec si môžete vychutnať aj v lete, nakoľko je dobre využiteľný pre vyznávačov adrenalínových športov, ako napr. paragliding, zjazd na bicykloch a pod. Výzva pre tých čo chcete zažiť pocity stíhacieho pilota ovládajúceho výšiny nad rodným krajom, máme jedinečnú ponuku, unikátny letecký simulátor. Celý zážitok umocňuje verný digitálny model terénu. Pre menej adrenalínovo založených odporúčame cyklo a pešiu turistiku, bohatú hubačku. V okolí môžete vyskúšať miestne atrakcie: Čiernohorskú železnicu, Lesnícky skanzen alebo Dobročský prales.  Naši návštevníci majú ideálny východiskový bod k výjazdom do masívu Veporských vrchov, Poľany ako aj Muránskej planiny.    

Vybavenosť objektu

U nás v Penzióne Vás radi ubytujeme v štýlových, plne vybavených apartmánoch s celkovou kapacitou 33 lôžok. Každý apartmán disponuje vlastným sociálnym zariadením v každej izbe, TV s internetom, kuchyňou spojenou so spoločenskou miestnosťou. V priestoroch apartmánov sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží, lyžiarok a bicyklov. Kolibe pod Urbanovým vrchom ponúkame 2 x dvojlôžkovu izbu a 2 x trojlôžkovú izbu s možnosťou prísteliek. Izby sú vybavené kúpeľňou, sociálnym zariadením, TV a WIFI. Stravovanie Vám ponúkame v reštaurácii Veľká koliba s kapacitou 52 miest. Malá koliba s krbom má kapacitu 24 miest, posedenie môžete spojiť s ochutnávkou špecialít na grile, atmosféru Vám spríjemní ľudová hudba alebo heligonkár.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu