Penzión Hrubjak | Ubytovaniearelax
     

Penzión Hrubjak

Popis objektu

Penzión HRUBJAK vás privíta v obci Oravská Polhora. 

Náš penzión sa nachádza v jednej z najstarších murovaných budov v obci Oravská Polhora. Budova bola postavená v roku 1940 a nachádzal sa tu obchod s textilom a predajňa domácich potrieb. Narodil sa tu otec Dáriusa Rusnáka – majstra sveta v ľadovom hokeji z roku 1987. 

Ponúkame Vám útulné ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradou a terasou. Môžete ochutnať produkty zo salaša priamo u nás v penzióne. Kapacita penziónu je 27 lôžok + 4 prístelky. Penzión Hrubjak je situovaný v krásnej okolitej Oravskej prírode v blízkosti SKI CENTRA – ORAVSKÁ POLHORA, ktoré patrí k najkrajším menším lyžiarským strediskám na Orave.  

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr.Mariana Vorčáková & František Vorčák

Tel.č: +421 (0) 908 862 326, 0905 276 971

E-mail: penzionhrubjak@orava.sk

Webová stránka: www.penzionhrubjak.sk

GPS súradnice:49.5269122° 19.439390000000003
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V okolí penziónu HRUBJAK môžete navštíviť a vidieť množstvo kultúrnych pamiatok a prekrásnu prírodu, ktorá radí tento región medzi najzaujímavejšie a najideálnejšie miesta pre strávenie Vašej dovolenky, oddychu a aktívnej turistiky.    

Najväčšími prednosťami lyžiarskeho strediska sú – príjemná atmosféra s primeraným množstvom lyžiarov, bezkonkurenčné ceny lístkov, výborná lyžovačka aj pre náročnejších lyžiarov, široká škála služieb, vždy vynikajúco pripravené trate a možnosť večerného lyžovania.   

Pozývame Vás navštíviť – Hviezdoslavovu hájovňu 13 km, Slovenský severný pól 13 km, Pilsko 1 556 m n.m. a Babiu horu 1 725 m n.m., Oravskú priehradu 20 km, Rio de Klin 15 km, Námestovo 15 km, Oravský hrad 39 km, Oravskú lesnú železnicu 45 km, Slanický ostrov umenia 20 km, Múzeum Oravskéj dediny 60 km, Západné Tatry – Roháče 58 km, Wadovice 60 km, alebo Krakow 100 km. 

Vybavenosť objektu

V kapacite penziónu HRUBJAK 31 lôžok s prístelkami je i apartmán so samostatným vchodom, ktorý má kapacitu 5 osôb. Deti do 4 rokov majú ubytovanie bez nároku na lôžko zdarma. Apartmán má svoj balkón, komplet vybavenú kuchyňu na varenie a stolovanie s jedálenským stolom, TV satelit i kábel, kozub, posedenie pre relax a kúpeľňu s vaňou. Vybavenie izieb: chladnička TV - SAT, WC - kúpeľňa, WiFi na izbe. V areáli je detský kútik, spoločenská miestnosť, požičovňa bicyklov, vonkajší krb - ohnisko a parkovanie v areáli zdarma. V penzióne ponúkame i ďalšie služby - úschovňu lyží, prenájom lyžiarskeho výstroja a predaj skipasov. SKI CENTRUM - ORAVSKÁ POLHORA je vybavená technikou na umelé zasnežovanie, má večerné lyžovanie, snowboardový park, bufet, APRÉS-SKI, detský vlek, požičovňu lyžiarskej výstroje, Ski servis, lyžiarsku a snowboardovú školu a veľkokapacitné parkovisko zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu