Ubytovanie Samuel | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie Samuel

Popis objektu

Ubytovanie v súkromí Samuel  

Vás privíta v tichej obci Stará Myjava, ktorá má v súčastnosti 719 obyvateľov.

Obec leží v údolí rieky Myjavy na úpätí Bielych Karpát v Trenčianskom kraji. Zrekonštruovaný rodinný dom s priestrannou záhradou Vám ponuka príjemné prostredie na dovolenku, rôzne stretnutia rodinného i firemného charakteru, grilovačku, zábavu, šport i kúpanie priamo v areáli. Ubytovanie nie je vhodné pre skupiny mladých hlučných ľudí, nakoľko sa nachádza v obývanej lokalite.  V našom ubytovaní máte k dispozícii 20 lôžok v 5 izbách. Ponúkame Vám ochutnávku z produktov ovocia a zabezpečíme exkurzie po regióne. Domáci v objekte nebývajú.   

    Tešíme sa na Vašu návštevu. 

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Nemček

Tel.č: +421 905 219 239

E-mail: satik1@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.788508° 17.598478999999998
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V okolí Ubytovania v súkromí Samuel sa nachádzajú známe mesta – 5 km Myjava, kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené 28 km, Trenčín 34 km, Trnava 46 km. V letnom období sa táto pekná lokalita využíva na detské tábory, kúpanie, rôzne športové možnosti, ako je futbal, volejbal, plážový volejbal, stolný tenis, člnkovanie, možnosť rybolovu. V zimnom období je lyžiarom k dispozícii lyžiarske stredisko  Ski Land Stará Myjava  s umelo zasnežovanou zjazdovkou a udržiavané trasy pre bežecké lyžovanie. Môžete navštíviť zrúcaninu hradu Branč alebo Čachtický hrad vzdialený cca. 20 km. Navštívte Mohylu M.R.Štefánika na Bradle, ktorá je kultúrnou pamiatkou európskeho významu vzdialená 20 km.                    

Obchod je vzdialený 1 km, reštaurácia 1 km, vlak 3 km, autobus 100 m letné kúpalisko Myjava s plavárňou 5 km.     

 

Vybavenosť objektu

V prízemí máte k dispozícii jedáleň s príjemným posedením pri krbe a kuchyňu komplet vybavenú na varenie a stolovanie, spoločenskú miestnosť a herňu pre deti. V prípade potreby sa dajú tieto izby využiť na spanie pre 7 osôb. Izby sú vybavené TV + satelit. Nachádza sa tu i kúpelňa s vaňou a samostatné WC. Poschodie disponuje s tromi izbami. Jedna má 3 lôžka + prístelka, druhá izba má 4 lôžka + možná prístelka a tretia izba je 4 lôžková. Každá izba je vybavená TV + satelit, kúpeľňou s wc. Hostia v týchto izbách majú možnosť posedieť si na terase alebo navariť nejakú dobrotu v zariadenej kuchyni. V celom objekte je internet. V lete máte možnosť osviežiť sa v bazéne na dvore. Vaše ratolesti sa môžu zabávať na 2 hojdačkách, lezeckej stene, pieskovisku, šmýkačke alebo sa pohojdať na veľkej hojdačke pre dospelých. Aby ste si mohli zašportovať, kúpili sme pre Vás sitá na bedbinton, squash, plážový tenis, lopty na futbal, basketbal a trampolínu. Môžete využiť prístrešok s posedením pre cca. 25 osôb, gril, ohnisko s posedením pre 8 osôb -kotlík na guláš. Možnosť parkovania priamo na pozemku zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu