Penzión Slniečko | Ubytovaniearelax
     

Penzión Slniečko

Popis objektu

Vitajte v Penzióne SLNIEČKO.

Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka, ktorá leží 17 km od okresného mesta Topoľčany  v pohorí Považského Inovca v peknom prostredí brezového hája,  400 m od pekného jazera. Penzión Slniečko je kompletne zrekonštruovaná budova v okolí známa aj ako chata OZETA.  Penzión Slniečko disponuje dvoj až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 85 lôžok. Na prízemí penziónu sa nachádza 6 izieb bezbariérových.

Penzión je zárukou ideálnej školy v prírode alebo letného tábora, pre všetky vekové kategórie, možnosť poriadania rôznych firemných akcií, worksopov,  prezentácií, svadieb, jubileí, rôzných spoločenských udalostí, rodinných rekreácii a individuálnych pobytov.         

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 908 401 014

E-mail: recepcia@slnieckorecepcia.sk

Webová stránka: www.rbv.sk

GPS súradnice:48.6660122° 18.090008099999977°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Bezprostredné okolie penziónu Slniečko je predurčené na aktívny oddych. Lesy v okolí Duchonky ponúkajú príjemné prechádzky prírodou i pre hubárov. Pozývame Vás na  cykloturistiku po vyznačených krásnych cyklotrasách. Pre milovníkov vodných športov je tu možnosť surfovania, člnkovania alebo vodného bicyklovania. Odporúčame Vám poldenný peší výlet na Topoľčiansky hrad. Ochutnajte výborné pstruhy na neďalekom Kulháni alebo navštívte minizoo a ranč pod Babicou v obci Bojná. Vodná nádrž je pravidelne zarybňovaná čo je predpokladom na dobrú rybačku a relax pri vode. V okolí sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové ihrisko i minigolf.  

Z penziónu Slniečko môžete absolvovať viacero výletov do okolia – Topoľčiansky hrad je vzdialený 3 km, lov pstruhov na Kulháni 4 km, ranč pod Babicou 15 km, vinice v Radošine 20 km, jaskyňa Čertovy pec 30 km, alebo môžete navštíviť mestá Trenčín, Nitra i Bojnice.     

Vybavenosť objektu

Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, TV a časť izieb má balkón. Lákadlom penziónu je perfektný vonkajší bazén, trampolína a ďalšie atrakcie pre deti. K vybaveniu penzióna patrí spoločenská miestnosť s TV, DVD, hracou konzolou Xbox. Jedáleň s krbom a barom s kapacitou 85 miest. Konferenčný salónik pre 12 miest. Altánok s kapacitou 80 osôb. Vlastné ozvučenie, projektor s plátnom, flipchart, wifi pripojenie. K dispozícii máte trávnaté ihrisko, vonkajší bazén, plážový volejbal, stretbal, stolný tenis, stolný futbal, lanové dráhy, ohnisko, neďaleko nás aj športový areál, s tenisovými kurtami a minigolf. Parkovanie priamo pri penzióne.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu