Chata Lodiar | Ubytovaniearelax
     

Chata Lodiar

Popis objektu

Vitajte na stránkach našich areálov: Chaty Lodiar, Chaty Hron  a Penziónu Anna v lone sviežej prírody Štiavnických vrchov.

Naše tri objekty sa nachádzajú na úpätí Sitna 1 009 m n.m. pri jednom z najväčších jazier v okolí Banskej Štiavnice – Počúvadlianskom jazere. Pri penzióne sa nachádza reštaurácia Konvalinka s príjemným posedením, milou obsluhou a chutnou kuchyňou.

Naše horské areáli sú vhodné pre školy v prírode, školské výlety, lyžiarske výlety, stretávky, školenia, oslavy, svadby ako i pre individuálnu dovolenku. Ceny pre školy v prírode, školské výlety, lyžiarske výlety riešime individuálne na t.č. 0915 830 678.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Haring

Tel.č: +421 (0) 915 830 678

E-mail: lodiarchata@gmail.com

Webová stránka: www.lodiarchata.sk www.chatahron.sk www.annnapenzion.sk

GPS súradnice:48.4011972° 18.857535299999995°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Medzi dominanty Štiavnických vrchov patrí vrch Sitno opradený legendami – Sitniansky rytieri sa majú prebudiť a pomôcť  Slovenskému národu keď bude najhoršie.Výstup na Sitno z Počúvadlianskeho jazera má náučný chodník 3 km s prevýšením 150 m a čas prechodu je cca. 2 hod. Pozývame  Vás na prechádzku okolo Počúvadlianskeho jazera   s návštevou mini ZOO, kúpania sa s možnosťou zapožičania člnov a vodných bicyklov. Jazero je umelo vybudovaný tajch, ktorý kedysi s mnohými ďalšími zásoboval vodou banské zariadenia. Z pôvodných 60 tajchov sa do dnešného dňa zachovalo 23, z nich je Počúvadlianske jazero najväčšie.                                                                                                      

Navštívte iba 9 km vzdialenú Banskú Štiavnicu, ktorá dáva veľa možností na návštevu múzeí – mineralogické, banské, botanické. Možnosť navštívenia historických pamiatok – Starý zámok, Nový zámok, Klopačka, Trojičné námestie, Poľovnícky kaštieľ vo Sv. Antole a iné. Veď Banská Štiavnica spolu s technickými pamiatkami priľahlého okolia je zapísaná na Listine svetového Kultúrneho a prírodného dedičstva UNESKO.  Milovníci zimných športov môžu navštíviť lyžiarske stredisko Salamandra rezort so zjazdovkou dlhou 1 450 m s prevýšením 271 m so štvorsedačkovou lanovkou.   

Vybavenosť objektu

Ubytovanie ponúkame v 2 - 5 lôžkových izbách s vlastným soc. zariadením a v 2 - 5 lôžkových izbách so spoločným soc. zariadením, 3 apartmanoch s vlastným soc. zariadením a kuchynským kútom a 4 lôžkových chatkách. V chate LODIAR je veľká spoločenská miestnosť, billiard, stolný tenys, stolný futbal a šípky. Hosťom ponúkame stravovanie priamo v budove - raňajky, polpenzia, plná penzia. Pri chate sa nachádza bezplatné parkovisko pre hostí, multifunkčné ihrisko, k dispozícii je aj otvorené ohnisko na opekanie a gril. Penzión chata HRON je murovaná jednoposchodová budova, na prízemí ktorej sa nachádza jedáleň, spoločenská miestnosť s krbom a sociálne zariadenia. Na poschodí sa nachádza 10 izieb s vlastnou kúpeľňou a zariadené sú novým nábytkom a s plávajúcimi podlahami. Celková kapacita je 47 osôb. Penzión ANNA je umiestnený vo veľkej záhrade vhodnej pre oddych, šport a iné aktivity. Parkovanie je v uzavretej záhrade. Ubytovanie poskytujeme v 6 izbách a 3 apartmánoch. Maximálny počet osôb v penzióne je 34 s prístelkami 43. V penzióne je bezplatné internetové wifi pripojenie.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu