KOLIBA a PENZIÓN JOSU – Zuberec | Ubytovaniearelax
     

KOLIBA a PENZIÓN JOSU – Zuberec

Popis objektu

KOLIBA a PENZIÓN   JOSU – Zuberec  Zažite krásne a originálne chvíle v lone Oravskej prírody a ľudovej architektúry v každom ročnom období v Západných Tatrách v obci Zuberec. Ako málo kde si môžte vybrať ubytovanie i stravovanie vo viacerých objektoch, vyrobených s prírodných materiálov drevo a kameň – skutočná Oravská atmosféra v ROHÁČOCH. Naše štýlové objekty Vám ponúkajú služby pre všetky Vaše požiadavky a podujatia, či už rodinné, alebo firemné. Posúďte sami – radi Vám pripravíme: svadbu, rôzne výročia, promócie, prijímanie, rodinné oslavy, krsty, kary, stretnutia spolužiakov, školenia, prednášky, firemné podujatia, ochutnávky, recepcie, bankety, prezentácie produktov a služieb… UBYTOVANIE:  KOLIBA kapacita   34 lôžok – 5 trojlôžkových izieb, 5 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány ( 3 lôžka + prístelok) Penzión –   kapacita  56 lôžok – 8 dvojlôžkových izieb, 8 dvojlôžkových izieb + prístelok, 4 apartmány ( 3 lôžka + prístelok )     Stravovanie: Reštauráciakapacita 50 ľudí. V ponuke pre Vás máme jedlá typické pre náš región + Špeciality kuchyne. Všetky špeciality podávame v tradičnej oravskej keramike. Súčasťou reštaurácie je bar.  Krbová miestnosť – kapacita 50 ľudí. Služby: jedálny a nápojový lístok na želanie, ľudová hudba na objednávku, výzdoba stolov a interiéru, objednávka cukrárskych výrobkov, video a audio technika na objednávku.  Salaš – kapacita 50 ľudí. Občerstvenie formou, švédskych stolov, grilovanie, jedálny a nápojový lístok na želanie. 

Kontakt

Kontaktná osoba: KOLIBA JOSU

Tel.č: +421 43 5395 133 mobil: 0907 854 401

E-mail: kolibajosu@kolibajosu.sk

Webová stránka: www.kolibajosu.sk

GPS súradnice:napr. 49.2563045543° ; 19.610967028
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V lete: Navštívte jedno z najväčších  turistických atrakcií severného Slovenska Oravský hrad.  www.oravamuzeum.sk Vodná nádrž Oravská priehrada je súčasťou vodného diela Orava – súčasťou je aj vyrovnávacia nádrž Tvrdošín. Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku. V zime: Lyžiarske stredisko Zverovka – Spálená sa sa nachádza 8 km od obce Zuberec v doline pod Salatinmi. Vďaka vynikajúcej polohe v horskej kotline Roháčov pretrvávajú výborné snehové podmienky až do mája vďaka i technickému zasnežovaniu. Lyžiarske stredisko Zuberec – Milotín  je vhodné pre všetky kategórie lyžiarov. V prevádzke i večerné lyžovanie. Lyžiarske stredisko Zuberec – Janovky stredisko sa nachádza v obci Zuberec v lokalite Janovky. Stredisko uspokojí začiatočníkov i pokročilých lyžiarov. Má technické zasnežovanie i večerné lyžovanie. Bežecké lyžovanie v okolí Habovky a Zuberca je veľmi obľúbené na upravených tratiach, ktoré vedú až na Zverovku.

Vybavenosť objektu

Nový bazén v Kolibe Josu dĺžka 18 m, šírka 5,5 až 6,5 m. Teplota vody 30° C. Ďalšie služby masér, výrivka a 3 sauny /finska,infra a parná. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a satelit pre TV plochá obrazovka. 4 bowlingové dráhy, stolný futbal, biliard, tenisový kurt, stolný tenis.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu