Hotel Šachtička | Ubytovaniearelax
     

Hotel Šachtička

Popis objektu

Vitajte v prekrásnom prostredí  Nízkych Tatier.

HOTEL ŠACHTIČKA svojou atmosférou pripomína typické alpské hotely. Početné krby, poľovnícka výzdoba, či zákutia so starožitnými komodami a sedačkami, ako stvorené pre únik z reality. Na rodinný horský rezort Hotela Šachtička v sedle pod Panským dielom tak jednoducho nezabudnete. Vďaka kvalitným službám , ktoré oceňujú nielen rodiny s deťmi, ale aj firemná klientela. Hotel sa o svojich návštevníkov stará vyše 25 rokov. 

Vynikajúca kuchyňa s jedlami z lokálnych surovín v slnkom zaliatej reštaurácii, alebo v tradičnej Baníckej cimre so slovenskou kuchyňou, poteší chuťové bunky nejedného fajnšmekra.  S rodinou a priateľmi si posedíte v café bare, alebo pri vonkajšom ohnisku s kotlíkovým gulášom a remeselným pivom Divný Les.       

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia NONSTOP

Tel.č: +421 48 414 19 11

E-mail: info@sachticka.sk

Webová stránka: www.sachticka.sk

GPS súradnice:48.80528706622679° 19.149677835581997°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V multifunkčnom rezorte pod Panským dielom nájdete všetko, čo človek potrebuje. Nechajte sa prekvapiť profesionálnymi službami a my sa postaráme, aby ste svoju návštevu zopakovali. Na našom dvore jedni hrajú minifutbal, iní tenis, alebo basketbal. Ďalší petang, či bedminton. Nie je dobré počasie? To nič. K dispozícii je multifunkčná športová hala a môžete pokračovať v hre. Príroda tu vytvára podmienky aj na ozajstný outdoor a teambuildang. 

Hetel je situovaný uprostred obľúbeného lyžiarskeho strediska Šachtičky. Pred hotelom si obujete lyže a hneď ste  na svahu, alebo na bežeckej trati. Deti sa v lyžiarskej škole naučia lyžovať, alebo snowbordovať, iné sa sánkujú alebo medzitým stavajú snehuliaka. Ponúkame Vám spestrenie adrenalínovým zážitkom v podobe paintballu. Pozícia nášho hotela je výnimočná ,, vložená“ doprostred prírody. Deti sa môžu vyšantiť v Malom detskom raji, alebo môžu navštíviť Farmu pre deti i dospelých.       

Vybavenosť objektu

V troch priestranných apartmánoch si dokonale vychutnáte svoj pobyt. Izby sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva a ladené do príjemných teplých farieb. Môžete sa ubytovať v dvojlôžkových izbách. Izby nie sú veľké, ale je tam všetko, čo potrebujete. Je príjemné si posedieť na balkóne. Môžete využiť širokú ponuku wellness služieb v RELAXCENTRE, kde Vás očakáva parný svet, bazén s protiprúdom alebo si môžu posedieť pri bublinkách v jacuzzi na terase pod holým nebom. Naši návštevníci môžu využiť lyžiarske stredisko - zimný raj, požičovňu športových potrieb, krásnu prírodu na outdorové aktivity, relax a wellness, multifunkčnú športovú halu, vonkajšie ihriská, ideálne možnosti na teambuilding, variabilné konferenčné priestory, organizovanie svadieb a osláv, mini zoo - zvieraciu farmu, detské ihriská a herne k relaxu, bezplatné wifi a recepciu v prevádzke 24 h.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu