Chata BARBORKA | Ubytovaniearelax
     

Chata BARBORKA

Popis objektu

Chata Barborka  sa nachádza priamo v obci Vyšná Boca, približne 350 m od Hotela BARBORA. Slúži ako depandance hotela.   Chata je postavená v rustikálnom štýle na mieste dvoch zrubových dreveníc, ktorých zachovalé časti sú zakomponované v jej exteriéri aj interiéri.

*kapacita: 10 izieb – 20 pevných lôžok a 4 prístelky   *dve 1-lôžkové izby s prístelkou  *šesť 2-lôžkových izieb  *dve 3-lôžkové izby s prístelkou  

  – stravovanie – formou penzie alebo rýchleho občerstvenia v hoteli Barbora – ak si chatu objednáte celú ako uzavretá spoločnosť, budete mať k dispozícii aj kompletnú zariadenú kuchyňu  – priestory chaty sú variabilné, je možné ich upraviť podla potreby na rôzne typy podujatí napr. školenia, firemné akcie, oslavy…   

Chata je vynikajúca pre rodiny s deťmi, firmy a spoločenské kolektívy. Celá chata je nefajčiarska ! 

Kontakt

Kontaktná osoba: Hotel BARBORA - Chata BARBORKA

Tel.č: 0918 777 279, +421 918 779 110

E-mail: hbarbora@hotelbarbora.sk, recepcia@hotelbarbora.sk

Webová stránka: www.chata-barborka.sk

GPS súradnice:48,9267043228 19,7524784767
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Ski centrum Bačova roveň ***  

Ski Centrum Bačova roveň *** sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Hotela Barbora                      s dostatočnou kapacitou parkovania. 
 Pre lyžiarov sú k dispozícii tri svahy s rôznymi stupňami obtiažnosti: 
* pretekárska – s dĺžkou 1,45 km a prevýšením 360 metrov
* amatérska – s dĺžkou 1,35 km a prevýšením 290 metrov
* detská – s dĺžkou 160 metrov a prevýšením 40 metrov
 Tri vleky Tatrapoma H a S a Dopelmayer s celkovou kapacitou 1800 osôb za hodinu reprezentujú najmodernejšiu techniku s vysokým stupňom zabezpečenia. Vybavené sú turniketmi s bezkontaknými  skipasmi. Využívané sú na rekreačne lyžovanie verejnosti, ale aj na organizovanie lyžiarskych kurzov a pretekov.  
 V SKI centre Bačova roveň*** sa pravidelne uskutočňujú najmä medzinárodné preteky Európsky pohár UNI FIS v slalome mužov a žien a Slovenský pohár Masters v zjazdovom lyžovaní. 
 Lyžiarske trate sú denne upravované a podľa potreby aj umelo zasnežované. V prípade  záujmu Ski centrum prevádzkuje aj večerné lyžovanie. Na recepcii hotela si môžete objednať inštruktora lyžovania, prípadne lyžiarsku výstroj. Stredisko má zabezpečenú horskú službu.   

Vybavenosť objektu

- každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom, rádiobudík - pre imobilných hostí je k dispozícii izba na prízemí s bezbariérovým prístupom, rovnako je bezbariérový vstup do chaty a jedálne, TV v spoločenskej miestnosti - príjemné posedenie Vás čaká v jedálni s krbom alebo na letnej terase - vo voľných chvíľach si môžete zahrať biliard vo vinárni s krbom.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu