TOP CAFE | Ubytovaniearelax
     

TOP CAFE

Popis objektu

Na najvyšších poschodiach Prievidzskej  Výškovej budovy otvorila v septembri 2011 svoje priestory naša kaviareň  TOP CAFE.

Slovíčko top v názve znamená, okrem špičky v kvalite kávy a služieb, aj originálnu polohu najvyššie položenej kavierne v lokalite Prievidze. Popri výbornej káve, bohatom sortimente v nápojovom a jedálnom lístku, návštevníkom ponúkame na terase najvyššieho poschodia prostredníctvom ďalekohľadu jedinečný pohľad na panorámu Prievidze, Bojníc, Novák a okolitých obcí.

Výnimočná atmosféra moderných priestorov s neodmedzeným prístupom na internet je vhodná na posedenia s priateľmi, rodinné stretnutia, na obchodné rokovania, recepcie, prezentačné a školiace akcie. Profesionálny tím personálu zabezpečuje pohodu, kompletný servis, občerstvenie, vrátane kulinárskych špecialít a originálneho menu pre akúkoľvek príležitosť.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Sobota  od 10:00 hod. do 22:00 hod.

Nedeľa od 12:00 hod.  do 22:00 hod.

Bohatý sortiment jedál a nápojov si môžete vybrať v Raňajkovom lístku, Jedálnom lístku, Nápojovom lístku a  Sezónnom jedálnom lístku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Danka Koryťáková

Tel.č: 0918 777 988, Kaviareň: 0918 777 161

E-mail: topcafe@hbp.sk

Webová stránka: www.topcafe.sk

GPS súradnice:48.77455632942938° 18.609334370594524°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Na terase TOP CAFE  najvyššieho poschodia prostredníctvom ďalekohľadu pri občerstvení môžete pozorovať panorámu Prievidze, Bojníc, Novák a okolité obce.

Vybavenosť objektu

Ponúkame Vám: posedenia s priateľmi, rodinné stretnutia, obchodné rokovania, recepcie, prezentačné a školiace akcie. Výnimočná atmosféra a neobmedzený prístup na internet.Posedenie na terase. Parkovanie pri objekte zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu