Bašta pri prameni | Ubytovaniearelax
     

Bašta pri prameni

Popis objektu

Vážení hostia, dovoľte nám privítať Vás na našej stránke Bašta pri prameni v príjemnom prostredí, na rozhraní  svetoznámich Bojnických kúpeľoch a očarujúcej prírode.

Bašta bola scenéricky vsadená do lona sviežej prírody, priamo do stredu horského jazierka. Posedieť si v bašte pri prameni, alebo na jej terase priamo pri vode, zažiť tu stretnutie s priateľmi, alebo mať tu svadbu, je zážitok na celý život. Dýcha tu na Vás zo všetkých strán romantika a história. Zmienka o kúpeľoch Bojnice sa po prvýkrát objavila 1549, autorom bol Juraj Werner. Neskôr Pavol Pálfy kúpele Bojnice prestaval. Postupne sa Bojnické kúpele a ich okolie, tvarujú do dnešnej krásnej podoby.       

Teší sa na Vás personál Bašty pri prameni.  

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Falat

Tel.č: +421 (0) 907 186 254

E-mail: jurajfalat17@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.773400050561335° 18.569297766270438°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Bašty pri prameni je hotový balzam na oči i dušu. V letnom období si môžete posedieť a občerstviť sa na atipickej terase pri vode, alebo sa môžete počlnkovať na jazierku okolo Bašty.                                                                Kúpele Bojnice v srdci  Slovenska sú pokojným miestom, ktoré svojou polohou, klímou a zložením termálnych vôd, vytvárajú ideálne podmienky pre liečebné procesy, regeneráciu a oddych svojich hostí. Bojnicke kúpele a Bašta pri prameni ležia v Hornonitrianskej kotline, na východnom úpätí Malej Magury vo výške cca. 300 metrov nad morom. Termálne pramene a pôvabná príroda tu tvoria už po stáročia harmóniu. Po občerstvení v našej Bašte pri prameni môžete navštíviť obľúbený zámok, ktorého vznik sa datuje na 12. – 13. storočie. V 16. storočí bol zámok spevnený a zmenil sa aj jeho vzhľad z gotického na renesančný. Keď sa majiteľom stali Pálfiovci, zámok bol znova prestavaný, tento krát na barokový štýl. V máji 1950 zámok vyhorel a bol kompletne obnovený na náklady štátu a bol v tom čase vlastníctvom štátu a súčasne sa v ňom zriadilo múzeum dostupné pre verejnosť.           

Vybavenosť objektu

Bašta pri prameni je moderne a kompletne vybavená pre stolovanie a gastronómiu. Radi Vám zabezpečíme Vaše rodinné i pracovné oslavy. Zabudnite na rôzne kultúrne domy, zasadačky, banketky a podobné miestnosti. Pomôžeme Vám splniť a zabezpečiť kompletne svadbu Vašich snov v atraktívnom a nezabudnuteľnom prostredí. Zabezpečíme Vám kompletný caterng - profesionálny servis, kvetinovú výzdobu, hudbu, starejšieho atď. - podľa Vášho priania. Bašta pri prameni má kapacitu 80 - 90 osôb + v letnom období romantická terasa o kapacite 60 osôb. Pravidelne pre našich hostí poriadame hudobné večery. Možnosť zapožičania lodiek na člnkovanie po jazierku okolo bašty. Internet zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu