Rybárska osada | Ubytovaniearelax
     

Rybárska osada

Popis objektu

Rybárska osada je chatová osada umiestnená v srdci prekrásneho Liptova na brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. V príjemnom  prostredí si môžete vychutnať pohodlie, súkromie a oddych s možnosťou rybolovu. Môžete tu športovať, oddychovať i zabaviť sa. 

Vodná nádrž Liptovská Mara  je vzdialená od Rybárskej osady 100 m. Prístup k vode je priamo z areálu a poskytuje široké možnosti rybolovu. Patrí medzi najlepšie zarybnené a najvyhľadávanejšie vody, zaradené v kaprovom režime na Slovensku. 

Rybárska osada ponúka exkluzívne ubytovanie v najmodernejších mobilných domoch pre 4 – 5 osôb. Mobilné domy slúžia na celoročnú prevádzku a vďaka exkluzívnemu vybaveniu sa budete cítiť ako doma. Rybárska osada tiež ponúka 5 samostatných chát s kompletným vybavením.      

Stravovanie – môžete si objednať kontinentálne raňajky v priestoroch pohostinského zariadenia priamo v objekte Rybárskej osady.  Keď sa Vám nechce variť, môžete sa stravovať v blízkom okolí, cca 500 m.  Možnosť občerstviť sa máte v pohostinstve s barom a výčapom, v lete na letnej terase, alebo v zime pri krbe. 

Vychutnajte si moderný štýl ubytovania, kde môžete stráviť pokojné a uvoľnené prázdniny, alebo dovolenku so svojimi najbližšími.                          

                                                                                     Tešíme sa na Vašu návštevu. 

Kontakt

Kontaktná osoba: František Zmoray

Tel.č: +421 (0) 907 889 800, +421 (0) 918 817 079

E-mail: zmoray.frantisek@rybarskaosada.sk zmoray.frantisek@gmail.com

Webová stránka: www.

GPS súradnice:49.1303298° 19.51841479999996
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Vodná plocha nádrže Liptovská Mara má 2 160 ha. Krásnu vodnú plochu a jej okolie môžete využívať na kúpanie, surfovanie, jachting, školu windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, plavbu vyhliadkovou loďou alebo si zachytať ryby. Je tu bohaté zastúpenie týchto rýb: kapor, zubáč, ostriež, šťuka, ostriež, šťuka, lieň, pleskáč, plotica, boleň, pstruh dúhový, jazerný, sumec a uhor. Loviť ryby je možné z brehu alebo z člna. Pri love z člna je možné používať aj benzínový motor. 

Po ulovení osobných rekordov, môžete v okolí navštíviť Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňova.  Nájdete tu jaskyne, termálne kúpaliská, pamiatky ľudovej architektúry a okolité pohoria poskytujú vynikajúce podmienky na turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. V zimnom obdoby si môžete vybehnúť od nás zalyžovať do Jasnej na Chopok v Nízkych Tatrách do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku, alebo navštívte SKI Park Ružomberok.        

Vybavenosť objektu

Vybavenie Mobilného domu: Každý dom má spálňu s manželským dvoj lôžkom a hosťovskú alebo detskú izbu s dvomi oddelenými lôžkami. Súčasťou obytného priestoru je aj rohová pohovka, ktorú možno premeniť na prístelok. V kuchyni spojenej s jedálňou je kompletne vybavená kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlo varnou kanvicou a TV.Pred pohodlnou rohovou lavicou je jedálenský stôl so štyrmi stoličkami. Interiér každého domu dopĺňa útulná kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou. UBYTOVANIE CHATA : Parkovanie priamo pri objekte. Každá chata v našej osade je osemmiestna a má dve podlažia. Vybavená je elektrickým kúrením a kúrením na tuhé palivo - krb. Ubytovacia kapacita je 2 X 2lôžková izba s balkónom a 1 X 4 lôžková izba s balkónom. K vybaveniu izieb patrí aj posteľné prádlo, uteráky a osušky. Vchod je s predsieňou, spoločenská miestnosť s krbom, TV, 2 X kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Kuchyňa je vybavená riadom na varenie a stolovanie, elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica. BEZPLATNÉ - internet, parkovanie v areály, vonkajšie ohnisko, zapožičanie grilu, požičovňa bicyklov, drevo do krbu, stolný tenis, detské ihrisko, trampolíny, športové lopty, badminton, prírodná pláž, rybárske prístrešky, domáce zvieratá len po dohovore s majiteľom. S POPLATKOM - možnosť masáži - masér príde po dohovore za Vami priamo do chaty.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu