Chalupa LENKA | Ubytovaniearelax
     

Chalupa LENKA

Popis objektu

Chalupu Lenku nájdete v sviežej prírode medzi Vysokými a Belianskymi Tatrami.

Chalupa je scenéricky osadená v krásnom prostredí na okraji lesa,  medzi Tatranskou Kotlinou a goralskou obcou Lendak, okres Poprad v Prešovskom kraji.   

Chalupa Lenka je pre hosti k dispozícii celoročne v tichom prostredí chatovej osady. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi i firemné výlety. 

Našim hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní tur a výletov do okolia.   

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Lenka Strišovská

Tel.č: +421 (0) 917 219 427

E-mail: strisovskacvc@centrum.sk

Webová stránka: www.

GPS súradnice:49.22794° 20.3197549°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Chalupy Lenka je stvorené pre rekreáciu, oddych, šport – turistiku, cykloturistiku, horolezectvo, lyžovanie i adrenalínové športy, ako je napríklad paraglajding v lokalite vzdialenej približne 500 m.  Lyžovať môžete na lyžiarskom vleku, vzdialenom 500 m od chalupy, alebo v lyžiarskom stredisku Ždiar vzdialenom 10 km a v Tatranskej Lomnici cca. 12 km. Môžete navštíviť Belianskú jaskyňu.  Vo vzdialenosti 1 km sa nachádza nový cyklistický chodník z Tatranskej Kotliny do Spišskej Belej. Pozývame Vás za poznávaním historických pamiatok Spiša – Červený kláštor, Kežmarok alebo kaštieľ Strážky. Môžete sa vybrať splavovať Dunajec v Pieninách. Navštívte a osviežte sa v termálnych kúpaliskách Vrbové, Vyšne Ružbachy alebo AquaCity Poprad. 

Potraviny sú vzdialené 2 km, autobus 1,5 km, reštaurácia s možnosťou stravovania 1,5 km. 

 

Vybavenosť objektu

Chalupa Lenka disponuje 6 lôžkami a 2 prístelkami. V objekte sú k dispozícii 3 samostatné izby 3/2. V objekte je spoločenská miestnosť s posedením, TV -SAT, krnom a jedálenským stolom. Vybavená kuchyňa - elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica. Sociálne zariadenie vybavené umývadlom sprchovacím kútom, WC a rádiom. Vonku nájdete posedenie s ohniskom a grilom, jazierko s rybičkami, detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou, prelieskami a pieskoviskom. Bezplatné parkovanie priamo pri objekte zdarma. Kúrenie teplovzdušným krbom.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu