Jánošíkov dvor | Ubytovaniearelax
     

Jánošíkov dvor

Popis objektu

Penzión a Drevenice Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malého a Veľkého Rozsutca v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra.   Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry Vám pocit spätosti s prírodou ešte umocnia. Ak sa chcete stretávať, spoznávať, zažívať, ste tu správne. Sú pre Vás pripravené tri originálne drevenice postavené v insitnom štýle, ktoré sú zútulnené ohňom, vôňou dreva a domácou kuchyňou v blízkosti Jánošíkovho rodiska Terchovej.                                                                                                                                                                                                             Jánošíkova haluškáreň – krčmička ponúka príjemné posedenie pre ubytovaných hostí, ako aj pre okoloidúcich pocestných. Atraktívny objekt je stvorený na svadby, rodinné oslavy alebo firemné posedenia. Podľa Vašich predstáv zorganizujeme Vašu oslavu s tradičnými slovenskými jedlami.   

Všetci sú tu vítaní a hýčkaní. Sme rodinný penzión a tešíme sa z vašej radosti a spokojnosti. Príjemný pobyt v ,,sne“.    Juraj Málik – majiteľ      

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 907 826 250, +421 (0) 917 489 832

E-mail: drevenice@janosikovdvor.sk

Webová stránka: www.janosikovdvor.sk

GPS súradnice:49,26349099999999° 19,132882999999993°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

 

Keď ste sa už u nás ubytovali v jednej z dreveníc – U Aničky, U Štefana alebo U Juraja a dobre najedli v Jánošíkovej haluškárni  a osviežili chutným nápojom, je čas oddýchnuť si a zabaviť sa. Preto tu máme 18-jamkové ihrisko adventúre golf. Dospelí aj deti, zdatní hráči aj začiatočníci si užijete veľa zábavy pri tejto príjemnej a nenáročnej športovej aktivite. 

V zimnom období Vás pozývame na dobrú lyžovačku v okolitých lyžiarskych strediskách – Ski Centrum Kozinec vzdialený  3,3 km, SKI Zábava Hruštín 6,8 km, Šport Centrum Lučivná 6,9 km, Ski park Kubínska hoľa 7,3 km alebo Vrátna Free Time Zone 9,9 km. 

V lete môžete využívať sviežu okolitú prírodu na cykloturistiku alebo turistiku a navštíviť Malý Rozsutec 4,4 km, Veľký Rozsutec 5,8 km, Jánošíkove Diery cca. 5,4 km a mnoho ďalších zákutí nášho prekrásneho kraja.  Odvážnejší si môžu zajazdiť na koni v Zázrivej, alebo tu môžu navštíviť Ekocentrum Zázrivá – záchranná stanica pre indisponované živočíchy. V Terchovej môžete navštíviť RIC Terchovec, alebo Lanový park Dino Adventure – Terchová, vzdialená cca. 7,1 km. Milovníci vody sa môžu zabaviť v Aqua Relaxe Dolný Kubín 10 km, Šutovské jazerá, Rafting na Orave, zažite splavovanie Oravy na pltiach.  Milovníci histórie môžu navštíviť zrúcaninu kostola v Zázrivej, hrad Strečno, Oravský hrad alebo Budatínsky zámok.     

Vybavenosť objektu

Ubytovaní hostia si môžu objednať raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. V kuchyni používame bylinky dopestované v Jánošíkovom dvore, umelé dochucovadlá nepoužívame. V lete môžete využiť vonkajšie sedenie na dvore, ohnisko a gril. Izby vo všetkých dreveniciach sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. Drevenice majú spoločenskú/školiacu miestnosť s možnosťou zapožičania audiovizuálnej techniky. Pre chvíle oddychu je k dispozícii fínska sauna, vírivka, gril, požičovňa bicyklov, kryté ohnisko s posedením pred drevenicami, detské ihrisko, volejbal, basketbal, pieskovisko, futbal, preliezačky a zábavný adventure golfík s 18 jamkami. Pre hostí aj návštevníkov dreveníc sú k dispozícii 3 parkoviská.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu