Chalupa pri Domaši | Ubytovaniearelax
     

Chalupa pri Domaši

Popis objektu

Víkendová chalupa Ďapalovce – pri Domaši.

Pozývame Vás navštíviť našu chalupu v tichom prostredí v Nízkych Beskydách len 6 km od rekreačnej nádrže Domaša. Naša útulná dedinka sa rozprestiera v doline, ktorou preteká potok Ondalík v nadmorskej výške od 180- 390 m.n.v. Prvá písomná zmienka pochádza už z r. 1408.  Dnes obec patrí do Vranovského  obvodu a v 132 domoch žije 478 obyvateľov. 

V chalúpke sa môžete ubytovať od jari do jesene, môžete tu stráviť  Silvester, Vianoce alebo Veľkú noc. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi i menšie skupiny priateľov, alebo dovolenkárov rôznych firiem na výmennú rekreáciu.      

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Chomiaková Svetlana

Tel.č: +421 (0) 917 927 054, (0) 907 163 909

E-mail: svetlana.chomova@centrum.sk

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:49.0651541° 21.749111°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V okolí chalupy je ohradená záhrada vhodná na oddych a rekreáciu Vás, Vašich detí i Vašeho psíka, ktorý má u nás pobyt zadarmo. V záhrade môžete využiť hojdaciu sieť, detský bazén, hojdačku pre deti, altánok s vonkajším posedením a grilom. V tomto roku je k dispozícii aj väčší bazén. Parkovisko pre Vaše autá je priamo v ohradenom dvore objektu. Cca. 100 m. máte k dispozícii multifunkčné a futbalové ihrisko. 300 m. je detské ihrisko s preliezkami.  Vodné športy môžete prevádzkovať na vodnej nádrži Veľká Domaša, ktorá je vzdialená 7 km. Okolitá svieža príroda je predurčená pre hubárčenie, turistiku a cykloturistiku. V obci sa nachádza materská škola a základná škola pre 1. – 4. ročník, obecný úrad a požiarna zbrojnica.  V budove COOP Jednoty je predajňa potravín a miestny hostinec. V obci sa nachádza aj súkromná predajňa potravín. Najbližšie mestá sú vzdialené 25 km Stropkov, 30 km Vranov nad Topľou a 35 km Humenné.   

     

Vybavenosť objektu

Čistá a útulná chalupa vo vidieckom štýle má celkovú kapacitu 6 osôb. Spálňa má 4 lôžka, jednu manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. V obývačke sú dva lôžka, kachlová pec, televízor so satelitom, rádiom, DVD prehrávačom. Kuchyňa je kompletne vybavená pre gastronómiu - varenie a servírovanie. Môžete využiť plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, mikrovlnku, a kávovar. Chalupa je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a samostatným WC.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu