Chata Dobrá | Ubytovaniearelax
     

Chata Dobrá

Popis objektu

Chata Dobrá – Domaša

Chatu Dobrá a Zrubový domček Dobrá nájdete pri vyhľadávanej  vodnej nádrži Domaša na území okresov Vranov nad Topľou a Stropkov v rekreačnom stredisku Dobrá, ktoré je jedno z najkrajších stredísk Domaše. Je to raj pre rybolov, poľovníctvo, hubárčenie, surfing, jachting, turistiku a cykloturistiku. Stredisko poskytuje výborné podmienky na rekreáciu a vodné športy. Chata Dobrá a Zrubový domček Dobrá sa nachádzajú priamo nad plážou. Služby poskytujeme celoročne. 

PRÍDEME K VÁM A SPLNÍME VAŠE PREDSTAVY !                                                                                                                         

Catering Dobrá – Milena Trybulová  Vám ponúka komplexné služby pri organizovaní, príprave, obsluhe a výzdobe rôznych spoločenských udalosti: Jubileá – životné oslavy – firemne oslavy – kary – birmovky – I. sv. príjimania – promočné hostiny – svadby i plesy. Donáška jedla domov, alebo na miesto udalosti. Donáška mrazených domácich pirohov – lekvárové, tvarohové, zemiakové, kapustové, tatarčené a zemiakové lokše. 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milena Trybulová

Tel.č: +421 (0) 903 634 670, (0) 918 608 531

E-mail: dobra@domasa.sk

Webová stránka: www.chatadobra.sk www.cateringdobra.sk

GPS súradnice:49.01712193633023° 21.673803029447754°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie Rekreačného strediska Dobrá – vodnú nádrž Veľká Domaša nazývajú Zelená perla Východného Slovenska. V roku 1962 bola postavená na rieke Ondava v horskom prostredí Ondavskej vrchoviny.   Veľká Domaša je pre turistov a dovolenkárov atraktívna. Jej príťažlivosť pre milovníkov vody spočíva okrem krásneho prostredia najmä v čistej, modrozelenej vode. Popri brehoch je umiestnených päť rekreačných stredisk. Domaša sa radí s teplotou takmer 23° C medzi najteplejšie priehrady na Slovensku a má samočistiace schopnosti. Preto je navštevovaná hlavne rodinami s deťmi. 

Domaša je dlhá 14 km, široká 4 km. Jej celková rozloha je 1510 ha, priemerná hĺbka je 18 m a maximálna 32,5 m. 

Návštevníci v zimnom období môžu využiť lyžiarske stredisko Dobrá. Stredisko uspokojí lyžiarov i snowbordistov. Okolité svahy dávajú priestor veľkým aj malým sánkárom či bežkárom. Milovníci nočných športov môžu vyskúšať večerné lyžovanie. Nádejný krasokorčuliari či hokejisti majú možnosť trénovať na umelom klzisku v Dobrej. Mladí návštevníci určite ocenia možnosť hýriť na diskotékach v lete i v zime.   

Vybavenosť objektu

CHATA DOBRÁ má dva samostatné vchody. PREDNÝ VCHOD má kapacitu 24 os. + možnosť prístelok - 1x2, 1x5, 1x4, 1x3 3x2. V prednom vchode sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s kozubom a samostatnou kuchyňou. Na každom poschodí je spoločenské WC s kúpeľňou. ZADNÝ VCHOD - APARTMÁNOVÝ BYT - max. 5 os. + možnosť prístelok. V Apartmáne sa nachádzajú 2 samostatné izby, 2x WC, kúpelňa, spoločenská izba s TV, kozub a kuchyňa. Pri chate je samostatné parkovisko, altánok s ohniskom a detské preliezky. V chate je free WIFI. ZRUBOVÝ DOMČEK DOBRÁ - nachádza sa v príjemnom prostredí s bazénom v lete, altánkom a minigolfovím ihriskom. Max. kapacita 12 os. 2x3, 1x2, 1x1, + 3 prístelky. V domčeku sa nachádza spoločenská miestnosť s TV, 2x sprcha, 2xWC, a kuchyňa.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu