Penzión Monika | Ubytovaniearelax
     

Penzión Monika

Popis objektu

Penzión Monika Domaša je na území okresov Vranov nad Topľou a Stropkov. Penzión ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí v blízkostí vody v rekreačnej oblasti Domaša – Poľany. 

V rekreačnom stredisku sa pravidelne počas leta konajú rôzne akcie a diskotéky. Nachádza sa tu trávnatá pláž s lehátkami a slnečníkmi. Možnosť kúpania a vodných športov. 

Domaša sa radí s teplotou takmer 23° C medzi najteplejšie priehrady na Slovensku a má samo čistiacu schopnosť. Preto je navštevovaná hlavne rodinami s deťmi. 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 905 526 468

E-mail: penzionmonika@edomasa.sk

Webová stránka: www.penzion-monika-domasa.sk

GPS súradnice:49°00436984980755° 21°70685368650811°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Penzión Monika – Poľany leží priamo na brehu krásnej priehrady Domaša. 

Tato vodná nádrž vznikla prehradením rieky Ondava pri obci Veľká Domaša v rokoch 1962 – 1967. Zatopila šesť obcí a ich chotáre. Domaša je dlhá 14 km, široká 4 km, jej celková rozloha je 1510 ha, priemerná hĺbka je 18 m a maximálna hĺbka 32,5 m. Vodná nádrž patrí k vyhľadávaným turistickým atrakciám. Nachádzajú sa na nej 5 rekreačných stredísk – Nová Kelča, Poľany – Monika, Eva – Holčíkovce, Valkov a Dobrá.Môžete si tu zahrať tenis, plážový volejbal alebo si vypožičať športové potreby – vodné bicykle a člny. Priehrada Domaša je stvorená pre rybárov. Darí sa tu 23 druhom rýb. Sú tu skvelé podmienky pre windsurferov i plavcov. Môžete sa zúčastniť v septembri pravidelných jachtárskych pretekov. Vodná nádrž Domaša je vzdialená 150 m – možnosť rybolovu i na rieke Ondava. Hrad Čičva je vzdialený 10 km. Veľké mesto – 25 km Vranov nad Topľou. Môžete si spraviť výlet na Duklu, alebo navštíviť mestá Prešov a Košice.  

Vybavenosť objektu

V penzióne Monika sú k dispozícii 2 posteľové, 3 posteľové i 4 posteľové izby s príslušenstvom. Celková ubytovacia kapacita je 25 lôžok. Je tu možnosť celodenného stravovania, občerstvenia, ale aj príjemného posedenia pri grilovačke na samostatnej terase s krásnym výhľadom na celú Domašu. Pre ubytovacích hostí sú vyhradené parkovacie miesta.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu