Chalupa ,, U REZBÁRA" | Ubytovaniearelax
     

Chalupa ,, U REZBÁRA“

Popis objektu

Vitajte v romantickom prostredí obce Jezersko v Chalupe ,, U REZBÁRA“  pána Martina Barnáša – Umelecká drevorezba – sochy, reliéfi, sochy svätých, krížové cesty, dekoračné drevorezby, interiéry kostolov. Keď si pozorne pozriete prácu pána Barnáša, dáte nám za pravdu, že zbytočne sa o ňom nehovorí že aj z malého polienka dokáže vyrezať umelecké dielo.

A takto na nás pôsobí aj romantická Chalupa u rezbára. Veď posúďte sami a zažite nezapomenutelné chvíle v exkluzívnej Chalupe ,, U REZBÁRA“ – Jezersko  s kapacitou 18 lôžok. Obec Jezersko sa rozprestiera pod hrebeňom Spišskej Magury, v ochrannom pásme Pieninského národného parku. So svojou malebnou prírodou a výhodnou polohou je Jezersko ideálne miesto na dovolenku v zime aj v lete.    

Na Vaše detičky čaká nová atrakcia – detské preliezky a šmýkačky v areáli chalupy. 

Víkendové pobyty medzi sezónami: možný skorý CHECK IN a neskorý CHECK OUT  

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Barnáš

Tel.č: +421 (0) 905 315 658

E-mail: jezersko@reubar.sk

Webová stránka: www.rezbar.sk

GPS súradnice:N= 49.2973° E= 20.3313°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie chalupy a poloha obce Jezersko je v letnom období ideálnym východiskom na túry po Spišskej Magure alebo návštevu Jezerského jazera alebo pešie túry do Pienin a Vysokých Tatier. Poloha obce je je vhodná aj na výlety za poznaním kultúrno-historických pamiatok Spiša  Červený kláštor, hrad Niedzica, Kežmarok, alebo návštevu okolitých termálnych kúpalisk. Pieninský národný park pretína hraničná rieka Dunajec, vedúca cez členitý kaňon s prekrásnymi prírodnými scenériami. Na rieke je možné absolvovať tradičný splav dlhý 10 km na drevených pltiach z Červeného Kláštora. 

V zime je obec lákadlom lyžiarov. V hornej časti Jezerska sa nachádza lyžiarske stredisko SKI Bachledova, ktorá ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu. V stredisku môžete využiť 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 9 vlekov, 13 zjazdoviek v dĺžke 11 km vo všetkých druhoch obtiažnosti,ktoré sú pravidelne upravované. Okrem zjazdového lyžovania tiež môžete využiť 26 km bežeckých tratí.    

 

Vybavenosť objektu

Ubytovacia kapacita v CHALUPE U REZBÁRA je 18 lôžok. Prízemie je vkusne zariadené ako rodinná bunka - predsieň, dvojlôžková a trojlôžková izba s kompletným sociálnym zariadením - WC, sprcha a umyvadlo. Kuchyňa je komplet vybavená na varenie a stolovanie + jedáleň a ateliér s biliardom. Na poschodí sú dve dvojposteľové a tri trojposteľové izby. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie. V pivnici sa nachádza sauna, sprcha a vinná pivnica ,, hulákareň " s využitím ako odpočiváreň k saune a toalete. Na chalupe sú k dispozíciivoľnočasové aktivity: biliard, stolný tenis, stolový futbal. V celom objekte je ústredné kúrenie.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu