Chaty Liptovo | Ubytovaniearelax
     

Chaty Liptovo

Popis objektu

Našich šesť komfortne vybavených chát sa nachádza v Hrabove pri Ružomberku, priamo pod zjazdovkou Malinô Brdo

Od tej najmenšej pre dvojice a malé rodiny, až po našu najväčšiu pre vyše dvadsať osôb.  Prenájom chát na Liptove – krásna dovolenka v Hrabove pre menšie aj väčšie skupiny. Radi Vám pomôžeme vybrať ubytovanie v našich 6 chatách: chata Bystrina max. 23 osôb, Kamenná chata max. 8 osôb,  stredne veľká chata Lúč max. 20 osôb, chata Zuzana max. 18 osôb, chata Tomáš max. 17 osôb a naša najmenšia chata Jozef,  je vhodná pre páry, malé skupiny priateľov a rodiny s deťmi max. 4 osoby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 905 211 767, (0) 905 523 913

E-mail: info@liptovo.sk

Webová stránka: www.liptovo.sk

GPS súradnice:49.070952° 19.26588600000023°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Chaty sa nachádzajú priamo pri lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok a sú preto ideálnym miestom pre strávenie Silvestra alebo zimnej dovolenky. V okolí si môžete užiť turistiku, cykloturistiku, lyžovanie, snowbording, vodné športy a wellnes. V okolí môžete objaviť kultúrne pamiatky a prírodné poklady vrátane jaskýň a vodopádov.  Máte záujem o aktívnu dovolenku? Zahrajte si s priateľmi tenis alebo plážoví volejbal v 2 km vzdialenom Ružomberku. Bezprostrednej blízkosti sa nachádza Bike park Ružomberok Malino Brdo, jeden z najväčších bike parkov na Slovensku + požičovňa bicyklov. Vyvezte sa lanovkou na Malinô Brdo a zažite adrenalínovú jazdu.  

Vybavenosť objektu

Každá chata je vybavená satelitnou televíziou, vlastným záhradným sedením s ohniskom, miestnosťou pre uskladnenie lyží a bicyklov, a parkovaním zadarmo. V rámci areálu je deťom k dispozícii ihrisko s pieskoviskom, hojdačky, trampolína a malý trávnik. V piatich chatách sa nachádza krb pre spríjemnenie letných aj zimných večerov.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu