Garden Hotel Domaša | Ubytovaniearelax
     

Garden Hotel Domaša

Popis objektu

Pozývame Vás do krásneho Garden Hotela Domaša v romantickom prostredí. Hotel sa nachádza na brehu vodnej nádrže Domaša v rekreačnom stredisku Domaša – Dobrá.  Je situovaný v najväčšej ale aj najkrajšej zátoke vodnej nádrže Veľká Domaša, ktorej rozloha je 15 ha a dĺžka 14 km.  Garden hotel Domaša je nádherný hotel s jedinečnou polohou, ktorý ponúka celoročné ubytovanie.

Garden hotel Domaša organizuje firemné akcie ako kongresy, konferencie, školenia, prezentácie, teambulding, ale aj súkromné oslavy a svadby. Reštaurácia vytvára príjemný priestor pre rôzne podujatia. Pre uvedené druhy firemních akcií, súkromných osláv a svadieb máme k dispozícii sálu s kapacitou 110 osôb. Pre letné posedenie je možné využiť leterasu s detským ihriskom.  Milovníkom slovenskej kultúry ponúkame tematickú ,, Slovenskú izbu“ s ľudovými prvkami, tradičným nábytkom a štýlovým krbom, ktorá je otvorená tiež celoročne s kapacitou do 30 osôb.    

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia NONSTOP

Tel.č: +421 (0) 908 854 807

E-mail: recepcia@hoteldomasa.sk

Webová stránka: www.hoteldomasa.sk

GPS súradnice:49.018866467275444° 21.679387488954944
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Garden hotel Domaša nájdete priamo na brehu Zelenej perli Východného Slovenska, ako nazývajú vodnú nádrž Veľká Domaša.  V roku 1962 bola postavená na rieke Ondava v horskom prostredí Ondavskej vrchoviny. Veľká Domaša je pre turistov a dovolenkárov veľmi  atraktívna. Jej príťažlivosť pre milovníkov vody spočíva okrem krásneho prostredia najmä v čistej modrozelenej vode. Popri brehoch je umiestnených päť rekreačných stredísk. Strediská poskytujú návštevníkom požičovňu člnov a rôzne športové potreby. rybári tu nájdu nájdu nádherné tiché zákutia kde môžu zdolávať svoje úlovky. Žije tu 23 druhov rýb. Skvelé podmienky tu majú windsurferi či plavci. Každý rok sa tu konajú jachtárske preteky. 

V rekreačnom stredisku Dobrá sa nachádza pláž, tenisový kurt, športové ihriská, požičovňa vodných bicyklov, člnov i cestných bicyklov. Táto lokalita je vhodná aj pre milovníkov turistiky, cykloturistiky a hobárčenia v okolitých lesoch.     

Vybavenosť objektu

Nové zariadenie ubytovacej časti je štýlové a elegantné. Pre pohodlný spánok sú postele vybavené luxusnými matracmi, veľkosti queen 180 x 200 cm. Izby majú stenové vykurovanie. Kúpelne s trblietavými mozaikami majú podlahové vykurovanie, sprchovacie kúty sú vybavené s raidance sprchami. V ponuke sú: 12X Dvojlôžková izba LUX + možnosť prístelky, 2X Rodinná izba FAMILY + možnosť 2 prísteliek, 2X DELUXE Apartmán + možnosť prístelky. Sála je vybavená - wifi, dataprojektorom, premietacím plátnom, fliphárt a zvukové ozvučenie.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu