Penzión Horec | Ubytovaniearelax
     

Penzión Horec

Popis objektu

Penzión Horec sa nachádza v peknom prostredí v sviežej prírode Kremnického pohoria v centre rekreačnej oblasti Králiky v nadmorskej výške 900 m.n.m. 14 km severozápadne od Banskej Bystrici.  Vzhľadom na veľmi výhodnú geografickú polohu spĺňa podmienky ideálnej celoročnej rekreácie pre rodiny i kolektívy.                                                                                                                             Horské lúky a bystriny s prekrásnou panorámou Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, dokresľuje toto ideálne miesto pre oddych a rekreáciu. Poloha strediska zaručuje v zime stabilné snehové podmienky od konca decembra do polovice marca. V letnom období zas príjemnú vysokohorskú klímu bez extrémnych tepelných výkyvov. K umocneniu príjemného zážitku z pobytu prispieva sieť značkovaných turistických chodníkov a lesných cestičiek. Sú využívané k peším túram i k jazde na bicykloch, alebo v zimnom období k túram na bežkách.     

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia NONSTOP

Tel.č: +421 (0) 903 400 459

E-mail: recepcia@penzionhorec.sk

Webová stránka: www.penzionhorec.sk

GPS súradnice:48.7340521° 19.017745600000012°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V tesnej blízkosti Penziónu Horec cca. 15 m sa nachádza 800 m dlhá lyžiarská zjazdovka so 4-sedačkovovou lanovkou a dvomi vlekmi. Stredisko Králiky návštevníkom ponúka aj štôro lyžiarskych tratí ľahkej obtiažnosti s celkovou dľžkou 2330 m. Zjazdové trate sú pravidelne upravované a z 80% zasnežované technickým snehom. V stredisku je k dispozícii nová 4-sedačková odpojitelná lanovka, vlek Doppelmayer a detský vlek. Lyžovačka v okolí je vhodná najmä pre výučbu začiatočníkov a detí.                                                           V zimnom období ponúka región desiatky kilometrov najkvalitnejších a najznámejších bežeckých tratí na Slovensku. Je možné využívať denne upravované okruhy Tajov, Králiky, Skalka, Krahule a mnohé iné, známe aj z pretekov Biela Stopa Vám ponúknu nezabudnuteľný zážitok. Ich dĺžka presahuje 50 km.      

Vybavenosť objektu

Penzión HOREC ponúka pohodlné ubytovanie v 2 - 3 a 4-lôžkových izbách, 2 apartmánoch a mezonetovom apartmáne pre 11 osôb. Všetka izby a apartmány sú vybavené vlastnou toaletou a sprchovacím kútom, TV, kreslami s malým stolíkom. Ubytovacia kapacita penziónu je 45 lôžok a podľa potreby aj 20 prístelkov. Penzión Horec ponúka kaviarenskú a reštauračnú časť na školenia, firemné akcie, rodinné oslavy a iné stretnutia. Reštaurácia ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie - samozrejmosťou je možnosť výberu jedál z jedálneho lístka.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu