Chata Zvonček | Ubytovaniearelax
     

Chata Zvonček

Popis objektu

Chatu Zvonček nájdete neďaleko od krajského mesta Banská Bystrica v sviežej prírode Tajovských lesov v pohorí Kremnických hôr. Chata je usadená v tichom horskom prostredí s vlastným jazierkom, stvorená na relax, zábavu v prírode, romantiku a turistiku. Svojou polohou je stvorená na celoročnú návštevu.    

Navštívte rodisko a okolie Jozefa Gregora Tajovského a Jozefa Murgaša.

Tešíme sa na Vašu návštevu 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 915 379 741 / 0908 363 450

E-mail: zvoncekchata@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.75481133422751° 19.027098473016395°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie chaty je balzam na telo i dušu – krásna príroda v každom ročnom období. 

V letnom období, možnosť turistiky, cykloturistiky, hubárčenie a možnosť nekonečných výletov do prírody. Pozrite si chránený prírodný výtvor pri obci – Tajovská kopa. 

V zimnom období si môžete zalyžovať v Ski centre Tajov alebo Ski Králiky. Vyvetrať sa môžete na bežkách alebo sánkach v blízkosti chaty. Pre náročnejších sú k dispozícii bežecké trate v dľžke 70 km, ktoré sú v lete cyklotrasy.    

Vybavenosť objektu

Kapacita chaty je 21 lôžok.Chata je trojpodlažná. 1 podlažie: je suterenne s dvomi samostatnými kúpeľňami. 2 podlažie: 2x socialne zariadenie, spoločenská miestnosť s kapacitou cca. 20 osôb - televízor, krb, karaoke. Izba s manželskou posteľou a prístelok. Kuchyňa - sporák, rúra, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, plne vybavená kuchyňa na podávanie jedál. 3 podlažie: 4 izby so samostatnými toaletami po 4 lôžka na poschodových posteliach a dve izby s manželskými posteľami. Vybavenosť chaty exteriér: jazierko s možnosťou kúpania na vlastnú zodpovednosť, ohnisko, vonkajšie posedenie pre cca 20 ľudí, veľká terasa,gril, ihrisko s možnosťou hrať fudbal, volejbal, basketbal a bedminton.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu