Chata MALINO | Ubytovaniearelax
     

Chata MALINO

Popis objektu

Vitajte na Liptove a navštívte romantickú Chatu Malino v pohorí Veľká Fatra pod jedným zo Slovenských TOP stredísk Malinô-Brdo ski&bike familiy park Ružomberok.

Chata Malino je situovaná v horskom sviežom prostredí Hrabovskej doliny.   Chata je v prevádzke celoročne pre 18 osôb. Útulná a ideálne zariadená pre letnú i zimnú dovolenku, pre rodiny s deťmi, pre rôzne skupiny, pracovné stretnutia, teambuldingy, víkendové pobyty i dlhodobejšie ubytovanie.    

Tešíme sa na Vás a Vi sa môžete tešiť na celoročnú zábavu a nové zážitky u nás. 

Kontakt

Kontaktná osoba: Uhrina Marek

Tel.č: +421 (0) 917 586 967

E-mail: chatamalino.hrabovo@gmail.com

Webová stránka: www. ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:49.07099830000001° 19.26527740000006°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Chata Malina sa nachádza v rekreačnej oblasti.

V blískosti chaty cca. 200m je Malinô-Brdo ski&bike famili park Ružomberok, Bike park 200 m. V letnom období možnosť kúpania, člnkovania, rybolov a rôzna zábava vodných športov, len 300 m je Hrabovská priehrada. Môžete vyskúšať horské kolobežky, alebo lanovú dráhu Tarzánia a Tarzanka cca. 200 m. Vyskúšajte a zažite na Liptove – Rafting, Paintball, Geocaching, Segway, Paragliding, Snowscoot, Snowrafting, Aquazorbing, Bungee runnig a ďalšie. Navštívte reštauráciu U Taliana alebo Salaš Krajinka. 

        

Vybavenosť objektu

Chata Malina je vybudovaná s prízemia a dvoch podlaží. V prízemí môžete využívať veľkú spoločenskú miestnosť s príjemným posedením pri televízore. Miestnosť je spojená s komplet vybavenou kuchynkou na varenie a stolovanie. Príjemne posedieť si môžete aj v menšej obývačke s krbom a TV na guči ako doma. Súčasťou prízemia sú tri toalety, kúpeľňa a sauna. 1. poschodie: Dve izby sú 3-lôžkové s manželskou posteľou + jedno samostatné lôžko. Jedna izba je 2-lôžková s poschodovou vválendou + prístelka, rozkladacie kreslo. Izby majú k dispozícii toaletu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. 2. poschodie: jedna dvojlôžková, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková izba s manželskými posteľami. Posedieť s rodinou či priateľmi si môžete pri vonkajšom krbe na terase alebo v altánku, kde máte možnosť grilovania v prenosnom grile, alebo si môžete niečo ukuchtiť v kotlíku na ohnisku. Parkovania priamo pri chate zdarma.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu