Horská chata Limba | Ubytovaniearelax
     

Horská chata Limba

Popis objektu

Navštívte chatu Limba v čistom a sviežom horskom prostredí, len 9 km nad Kremnicou a priamo v centre strediska   Skalka arena/Skalka pri Kremnici v 1 252 m.n.m. Stredisko je situované v strede Slovenska, v dobre dostupnej lokalite, len 4 km od geografického stredu Európy.                                                                                                                                                                                

Kapacita ubytovania je 150 miest. Reštaurácia je pre 140 osôb, ku ktorej patrí aj terasa s úžasným výhľadom, spoločenská miestnosť pre 80 osôb, Ski bar s plazmovou TV pre 60 osôb učebňa pre skupinu 40 osôb. Chata Limba je ideálne zariadenie pre školy v prírode, lyžiarske kurzy, plavecké kurzy, športové i firemné  podujatia, oslavy, stretávky či svadby. Pre potreby zákazníkov zabezpečíme širokú škálu jedál od miestnych či sezónnych špecialít, pečených prasiatok a iných jedál podľa požiadaviek. Jedálny lístok, výzdobu a hudobnú produkciu vieme prispôsobiť želaniam zákazníka.     

Tešíme sa na Vás a ponúkame Vám:  ,, Silvestrovský pobyt 2018 od 27.12.2018 do 02.01.2019″

                                                                     ,, Novoročný pobyt 2019 od 01.01.2019 do 06.01.2019″ 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 (0) 910 944 622

E-mail: info@skalkalimba.sk

Webová stránka: www.skalkalimba.sk

GPS súradnice:48.7389301° 18.984001799999987°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V tesnej blízkosti chaty Limba je  celoročne otvorené Relax centrum – vnútorná športová hala, bazén a sauny, bowling, squash, fitnes. Trávnatý štadión veľkosti futbalového ihriska, 5 vonkajšich ihrísk. In-line dráha na kolieskové korčule – v zime na bežky s umelým osvetlením.                                                                                                                                                                                                                                     V zimnom obdoby – má stredisko ideálne podmienky na lyžiarske kurzy pre všetky typy škôl! Priamo s chaty a zbytočných presunov sa dostanete ma 4-sedačkovú lanovku na zjazdovke Pekná vyhliadka a 4 vleky pre začiatočníkov či slabších lyžiarov. Nadmorská výška a umelé zasnežovanie sú garanciou snehu od začiatku decembra do polovice apríla každoročne. V okolí je najviac bežeckých tratí na Slovensku, nájdete tu i bežeckú trať s umelým osvetlením. Trate majú certifikát FIS a Euroloppet. Každoročne tu štartuje medzinárodný bežecký pretek Biela stopa.                                                                                                                                                                                Možností strediska jar-leto-jeseň –  navštívte DiskGolf Park Skalka arena profesionálne 12-jamkové/košové ihrisko, ojedinelé svojho druhu na Slovensku. Via ferrata Komín na Skalke, ako nové lezecké miesto na Slovensku. V okolí sú desiatky kilometrov značených turistických a cyklistických trás s nádhernými panorámami v čistom a ničím nerušenom horskom prostredí.  Navštívte historický unikát Gorgeyho tunel.                                                                                                                                   Okolie Kremnických vrchov je bohaté na množstvo kultúrnych pamiatok a termálnych prameňov, hradov, múzeí či miest zapísaných v UNESKO. Kremnica – Mincovňa, Múzeum mincí a medailí, Štôlňa Andrej – banské múzeum.                                                                                                  

 

Vybavenosť objektu

Celková kapacita chaty Limba je 150 pevných lôžok 146 + prístelky. Izby s vlastným zariadením: 70 postelí - 3 x 2-posteľová izba, 1x apartman pre 6 osôb, 1x mezonet pre 4 osoby, 2x mezonety pre 6 osôb, 1x mezonet pre 5 osôb, 9x rodinná izba pre 4 osoby. Izby so spoločným sociálnym zariadením: spolu 76 lôžok - 14x 2 posteľová izba, 16x 3 posteľová izba. Vo všetkých izbách je umývadlo, skriňa alebo vešiaky, stolík, spoločné soc. zariadenie na chodbe. V herni sa môžete zabaviť na dvoch stolných futbaloch a jednom hockey. K dispozícii je dataprojektor, premietacie plátno, Wifi v spoločných priestoroch chaty, na úrovní prízemia chaty terasa z reštauráciou, lyžiareň aj s možnosťou voskovania lyží, stojany na bicykle, celoročný stan 10 m x 6 m priamo nad chatou, ohnisko a posedenie priamo nad chatou. Všetky izby sú nefajčiarske, možnosť ubytovania so psom za príplatok.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu