APARTMÁNY BROMA | Ubytovaniearelax
     

APARTMÁNY BROMA

Popis objektu

Vítame Vás na stránkach  APARTMÁNY BROMA.                                         

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v apartmánových domoch v Demänovej, len 10 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Liptove Jasná – Chopok Nízke Tatry. Apartmány BROMA sú ideálnym miestom pre strávenie krásnej dovolenky v kruhu Vašej rodiny, či priateľov. Nachádzajú sa v tichej časti Demänovej neďaleko známej Demänovskej doliny. Ubytovacie zariadenie pozostáva z rekreačných domov Baška a Broma a Tatra penzión. Celková kapacita je 49 lôžok + 4 prístelky. Pre našich klientov poskytujeme služby na najlepšej možnej úrovni. môžete sa na nás obrátiť takmer s čímkoľvek, vždy Vám radi vyhovieme. U nás je na prvom mieste vždy zákazník.     Navštívte novootvorený penzión s reštauráciou v Demänovej – TATRA restaurant & penzión.                               

Kontakt

Kontaktná osoba: Check in: 15:00 - 21:00, Check out 08:00 - 10:00 hod.

Tel.č: +421 905 695 320, +421 445 549 460

E-mail: info@broma-demanova.sk

Webová stránka: www.broma.sk

GPS súradnice: 49° 3'37,86"N ; 19° 35'0.40"E
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Poloha ubytovacieho zariadenia je ideálna ako východisko do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. V okolí sa nachádzajú lyžiarske strediská Žiarce, Závažná Poruba, Podbreziny, Liptovský Ján, Čertovica, a Ski Park Ružomberok. Pre našich hostí zabezpečujeme zľavy na skipassy do vybraných lyžiarskych stredísk. Neďaleko sa nachádza Aquapark Tatralandia s termálnymi bazénmi, tobogánmi, saunovým wellness svetom a westwrnovým mestečkom. Asi 15 minút autom trvá cesta do Thermal Parku Bešeňová, alebo do kúpeľov na Lúčkach. V letných mesiacoch možno využiť na kúpanie ale i na iné vodné športy vodnú plochu Liptovská Mara.Počas letnej sezóny zabezpečujeme po dohode vyhliadkové plavby na priehrade a prenájom rybárskych člnov. V letných mesiacoch je k dispozícii množstvo turistických trás v priľahlej Demänovskej Doline ako aj v pohorí Západných a Nízkych Tatier.          

Vybavenosť objektu

kuchyňa, sprchový kút, gril, televízia, DVD prehrávač, parkovanie pri objekte, terasa

K dispozícii je veľká záhrada s altánkom a posedením s grilom. Stravovanie je zabezpečené v našej reštaurácii, ktorá sa nachádza priamo v objekte. Pre zábavu detí máme šmýkačku s hojdačkou a trampolínu. 49 lôžok + 4 prístelky, satelitná televízia v každej izbe, internetové pripojenie wifi v každej izbe, privátne parkovisko. Priamo do ubytovacieho zariadenia je možné objednať služby maséra a taktiež je možné využiť fínsku saunu, ktorá sa nachádza priamo v objekte.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu