Penzión HARMÓNIA | Ubytovaniearelax
     

Penzión HARMÓNIA

Popis objektu

Penzión HARMÓNIA – Vysoké Tatry 

Hľadáte relax, ktorý zregeneruje nielen Vaše telo, ale aj dušu? Radi by ste zažili dotyk prírody a krásy Tatranskej Kotliny? Náš penzión HARMÓNIA Vám ponúka svoje ubytovacie služby, ktoré ocení každý návštevník. Penzión HARMÓNIA sa nachádza na okraji lesa medzi Tatranskou Kotlinou 500 m a rázovitou goralskou obcou Lendak 2 km, v blízkosti Belianskych a Vysokých Tatier.

Ubytovanie sa nachádza na okraji lesa a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletou do okolia a zabezpečenie dopravy, jazdy na koni, koči a saniach za poplatok. Môžete u nás zorganizovať aj spoločenské akcie, ako napríklad firemné školenia, prezentácie, porady alebo rodinné oslavy. Skupinám nad 10 osôb ponúkame organizácie večerných posedení spojených s cigánskou zábavou za poplatok.

Kontakt

Kontaktná osoba: Selveková Andrea

Tel.č: +421 (0) 911 151 634

E-mail: penz.harmonia@gmail.com

Webová stránka: w.penzionharmonia.eu

GPS súradnice:napr. 49.233229° 20.335023°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Ubytovanie v Tatrách v harmónii s prírodou. 

V lete máte možnosť cykloturistiky, návštevy Belianskej jaskyne, Spider parku, zberu lesných plodov alebo turistiky, pretože v celom kraji sa nachádza množstvo turistických chodníkov. Cez zimné dovolenky môžete taktiež využiť lyžiarske strediská vzdialené do 500 m, alebo – Ždiar 10 km a v Tatranskej Lomnici 12 km. Vo vzdialenosti 1 km sa nachádza nový cyklistický chodník z Tatranskej Kotliny do Spišskej Belej. Penzión je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša ( Červený kláštor, Kežmarok, kaštieľ Strážky), splav Dunajca v Pieninách a na návštevu termálnych kúpalisk Vrbov, Vyšné Ružbachy a AquaCity Poprad.          

Vybavenosť objektu

V našom penzióne Harmónia sa nachádza 35 lôžok: 2 samostatné izby s podkrovným ubytovaním - izba s TV-SAT (1/3), podkrovná izba (1/2) + sociálne zariadenie - umývadlo, sprchovací kút, WC. 1 samostatný apartmán - izba s TV-SAT a vybavenou kuchynskou časťou, sklokeramická varná doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, jedálenský stôl) 1/4 + sociálne zariadenie. 3 samostatné izby s TV-SAT, balkónom a vlastným sociálnym zariadením. 4 samostatné izby s TV-SAT s vlastným soc. zariadením. 2 samostatné izby s TV_SAT s vlastným soc. zariadením. Reštaurácia s barom, TV-SAT a krbom s možnosťou stravovania 40 miest. Naši hostia majú k dispozícii biliard a stolný futbal, detský kútik, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží, altánok s krbom a posedením, detské ihrisko s hojdačkami, preliezkou a pieskoviskom, sauna, bezplatné parkovanie áut v uzavretom areáli, ústredné kúrenie a celoročná prevádzka.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu