WINTER & SUMMER RESORT | Ubytovaniearelax
     

WINTER & SUMMER RESORT

Popis objektu

Penzión – Winter & Summer Resort

Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojími tradíciami, kultúrou, folklorom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj ,, perlou Tatier“    Novopostavený penzión sme pre Vás štýlovo zariadili. Garantujeme Vám, že budete spokojný. Ponúkame celoročné ubytovanie ideálne pre rodiny s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny. Zázemie a komfort nášho penziónu ponúka ideálnu možnosť pre zorganizovanie rôznych teambuldingovích firemných, alebo spoločenských či rodinných akcií.

Dovolenka v penzióne Winter & Summer – to je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Navštívte naše luxusné objekty, ktoré čakajú na Vás – ,,Montain apartments “ a ,,MOUNTAIN RESORT CHALETS“ – luxusné chaty.   

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 917 864 096 +421 911 109 202

E-mail: info@wsr

Webová stránka: www.mrz.sk

GPS súradnice:49°27173190315979° 20.27806878650813°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Letné obdobie prináša širokú paletu outdoorových aktivít.                                                                                                                                  Turistika – Obec Ždiar je bránou do Belianskych Tatier, do jednej z najkrajších častí Vysokých Tatier. Do Monkovej doliny vedie zelený značkovaný chodník a nachádza sa pod Širokým sedlom. V okolí nájdete aj rôzne ďalšie možnosti využitia voľného času – Belianska jaskyňa, jazda na koči, Ždiarske múzeum, Vyhliadková veža v Bachledovej doline, Aquapark – Aquacity Poprad, Thermal park – Vrbov, Aquapark – Tatrzanska Bukawina, paragliding, aplavovanie Dunajca plťou, Painba alebo Spider Park Tatranská Kotlina.

V zime sa ponúka Ždiar ako jedno z najväčších lyžiarskych stredísk na Slovensku ( viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním).  Strednica – Ždiar, Strachan Ski centrum, Ždiar – Dušan Bachleda, Ždiar Pavel Krasula, Bachledova dolina – Jazersko, Bachledova dolina – Deny, Monkova dolina – Monka, Tatranská Javorina – Taja, Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso, Jamy, Štrbské Pleso – Esíčko, Interski, Bukowina Ttrzanska PL, Jurgow PL

Vybavenosť objektu

V penzióne je k dispozícii 7 izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 32 osôb. Všetky izby sú luxusne zariadené. Obzvlášť sme si dali záležať na výbere matracov. Tu sa rozprávkovo vyspinkáte. Na prízemí je priestranná reštaurácia s obrovským detským kútikom. Dokonalý relax si užijete v našom Mini-wellness, pozostávajúcom z fínskej sauny a vírivej vane. Otvorené denne od 11:00 do 21:30 hod. Posledný vstup o 21:30 hod.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu