Penzión Šilon | Ubytovaniearelax
     

Penzión Šilon

Popis objektu

Penzión Šilon  je situovaný v krásnej oblasti Východných Tatier v centre obce Ždiar s výhľadom na Belianske Tatry. Penzión je obklopený lesmi a zeleňou, ktorá sa rozprestiera na rozhraní Spišskej Magury a Belianských Tatier vo výške 920 m.n.m. s malebnými ždiarskymi drevenicami, živým folklórom a s ľudovými tradíciami. Pre spokojnosť našich klientov zabezpečíme: lyžiarsky výcvik s profesionálnym inštruktorom, jazdu na koni v sedle alebo na koči, jazdu na saniach, saunu, goralskú kapelu a turistický vláčik. Penzión disponuje vlastnou reštauráciou, ktorú je možné využiť v prípade polpenzie. V reštaurácii na Vás čaká tradičná slovenská domáca kuchyňa.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Šilon

Tel.č: +421 (0) 52 4498 295, +421 (0) 903 638 030

E-mail: jan.silon@mail.t-com.sk

Webová stránka: www.penzionsilon.szm.sk

GPS súradnice: 49.2716439° 20,26212099999998°
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

S ohľadom na ročné obdobia sa môžete venovať rôznym druhom športových aktivít. V zimnej sezóne si nielen nároční lyžiari prídu na svoje v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova dolina – Ždiar 3 km alebo Ski Centrum Strednica 3,5 km s kompletnými službami ako požičovňou lyžiarskej výstroje, školou lyžovania a občerstvením. I letná sezóna ma svoje čaro. Je vhodná nielen pre turistiku, ale aj na prechádzky okolím, návštevou termálnych kúpalisk buď v neďalekom Poľsku v obci Tatranská Bukowina 22 km alebo Aquacity Poprad 35 km, Vrbov 15 km. Pre milovníkov športu a zábavy sú k dispozícii nielen tenisové kurty – Bachledová dolina, ale aj cykloturistika a bobová dráha, vyhliadková veža, kde sa v letnej sezóne môžete vyviesť lanovkou. Samozrejmosťou strediska je požičovňa bicyklov.

Vybavenosť objektu

Ubytovanie poskytujeme na dvoch podlažiach: v dvojvložkových , trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. 1 pochodie je zložené: 2x trojlôžková izba s vlastným socialným zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WIFI. - 2x štvorlôžková izba s vlastným socialným zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WIFI. 2. poschodie je zložené: 1x dvojlôžková izba s vlastným soc. zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WIFI. 1x trojlôžková izba s vlastným soc. zariadením, TV, rýchlovarná kanvica, WIFI. 1x štvorlôžková izba s vlastným soc.zariadením, TV, rýchlovarná kanvica,WIFI. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť a pingpongový stôl. V lete je možnosť grilovačky na čerstvom vzduchu, vonkajšie posedenie, pre Vaše deti je možnosť šmýkačky a hojdačky. Posedenie je zabezpečené zadarmo priamo vo dvore pred domom.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu