HOTEL TATRANEC | Ubytovaniearelax
     

HOTEL TATRANEC

Popis objektu

Zariadenie TATRANEC leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice pri hlavnej ceste z Popradu do Tatranskej Lomnice. Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb, po šesť lôžok v každej. Chatky s celoročnou prevádzkou, sú vybavené plynovým kúrením a sociálnym príslušenstvom. Vážený hostia, v našom hotely Vám ponúkame návštevu novootvorených 2 typov sáun a to návštevu fínskej sauny a infrasauny.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia NONSTOP

Tel.č: +421(0) 52-446 7092 +421 (0)905 499 641

E-mail: hoteltatranec@hoteltatranec.com

Webová stránka: www.hoteltatranec.com

GPS súradnice:napr. 49,158716 ; 20,309541
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

V zime je možnosť behu na lyžiach. Lyžiarske vleky sú v Tatranskej Lomnici a blízkom okolí. Nezabudnuteľným zážitkom je jazda lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V lete možnosť zapožičania horských bicyklov. Navštevované sú okolité historické miesta a pamätihodnosti v Kežmarku, Levoči a Slovenskom raji. Raritou je splav na pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom Národnom parku, vzdialenom cca 40 km. Zábavu, športovanie a turistiku zažijete v Intercampe TATRANEC v Tatranskéj Lomnici.

Vybavenosť objektu

Štruktúru služieb tvorí: Reštaurácia s 50 miestami, kde sa podávajú jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne. Koliba, so špecialitami slovenskej a ruskej kuchyne s cigánskou muzikou. Letná recepcia s bufetom slúži pre hostí autokempingu, ktorí majú po celú sezónu k dispozícií kompletné sociálne zariadenie s kapacitou pre 1 500 návštevníkov autokempingu. Kongresovú časť tvorí konferenčná sála s kapacitou 150 miest, priľahlý salónik, s kapacitou 12 miest, a Lobby bar ako podpora služieb s organizáciou najmodernejších spoločenských podujatí, ako sú sympózia, semináre, školenia, kurzi, Work Shoppy, kontraktačné výstavy, svadby, stužkové atď.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu