Kolonia – Gazdovský dvor | Ubytovaniearelax
     

Kolonia – Gazdovský dvor

Popis objektu

Ubytovanie na Tokaji v lone prírody. Náš rodinný podnik Kolonia – Gazdovský dvor nájdete v malebnej obci Malá Tŕňa. Duch nášho rodinného podnikania je zameraný na poskytnutie maximálneho komfortu služieb v jednoduchých podmienkach, či už pre jednotlivcov, skupiny, rodiny, či firemné akcie s možnosťou projekcie v našej novovybudovanej reštaurácii. Naša zážitková reštaurácia je vhodná pre – Rodinné oslavy, Svadby, Firemné posedenia s možnosťou projekcie a Posedenia pri živej hudbe. V areáli Kolonia je novovybudovaná zážitková reštaurácia, ktorá je tvorená vidieckym slohom so štýlovými doplnkami zemplínskej dediny. V interiéri sa nachádza samostatný krb, ktorý poháňa mlynské kolo a príjemne dotvára atmosféru. V krbe pripravujeme aj tradičné pečené špeciality.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Drigan

Tel.č: +421 (0) 948 010 667

E-mail: ubytovanie@kolonia.sk

Webová stránka: www.kolonia.sk

GPS súradnice:48.4595007 21.690260500000022
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Vinohradnícka oblasť Tokaj je geograficky uzatvorená oblasť v povodí rieky Bodrog, severne na Slovensku ohraničená Zemplínskymi vrchmi a na juhu v Maďarsku ohraničená sútokom riek Tisa a Bodrog. Na Slovensku je zákonom delimitovaných 907 ha. Je to najmenšia vinohradnícka oblasť na Slovensku.                                                                                                                                                                            Pozemok je členený na tri územné celky. Parkovisko s letným amfiteátrom, prírodnou sezónnou reštauráciou, atrakcie pre deti, hojdačky, preliezačky, a pieskovisko. Druhý pozemok zahŕňa ubytovacie priestory v chalupárskom domčeku a atrakcie ako bazén s vodopádom, Fínsku vírivú kúpaciu kaďu a štýlový bar s recepciou a saunou.                                                                                                                                         V bare je možnosť posedenia pri domácej peci, v ktorej sa pečú rôzne špeciality. Ako rodinný podnik ponúkame rôzne ochutnávky Tokajských vín v malej pivničke. Pivnička je súčasťou letného altánku, ktorý v lete slúži ako barbeque kútik pre ubytovaných hostí. Na vedľajšom pozemku, ktorý je súčasťou rezortu, sa nachádza chalúpka na ubytovanie v dedinskom duchu. Má kapacitu pre 10 osôb so samostatným parkoviskom a pivničkou.           

Vybavenosť objektu

ŠTÚDIOVÝ APARTMÁN - bezbariéroví, pozostáva z otvorenej dvojizby, ktorá má samostatný kuchynský kútik vybavený kompletne na varenie a stolovanie. Ďalej je vybavený kávovarom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a súčasťou je aj vinný minibar. Samozrejmosťou je možnosť sledovania TV so 150 programami. DOMČEK ,,STAREJ MATERE" - rezort Kolonia ponúka ubytovanie charakteru sedliackeho domu s izbami s dvomi posteľami s možnosťou prístelku a detskej postieľky. Domček nad bazénom ponúka izbu Starej matere, ktorá je dvojposteľová s možnosťou prístelku. Táto izba je zariadená v duchu starej mami a poskytuje v chladných zimných večeroch možnosť si zakúriť v starej kachľovke. Ďalšie dve izby sú vo forme štúdia so samostatnými dverami. SAMOSTATNÝ DOMČEK - Pre rodinné víkendy je možnosť rezervácie samostatného domčeka s ubytovacou kapacitou 10 osôb so spoločenskou miestnosťou, kuchynkou a veľkou terasou na spoločné posedenie. Súčasťou domčeka je malá záhrada, kde si zákazník môže nazbierať čerstvú zeleninu v rámci sezóny a vybočiť tak trochu zo sveta mesta a moderny.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu