Ubytovanie "Na chalupe" | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie „Na chalupe“

Popis objektu

Pozývame Vás navštíviť a objaviť krásu vinohradníckej oblasti Tokaj, kde sa zrodil kráľovský mok už v období nadvlády Rimanov. Naše Ubytovanie „Na chalupe“ prenajímame ako celok. Zrekonštruovaná bezbariérová chalupa v gazdovskom štýle s mnohými artefaktami, ktoré dýchajú na Vás svojou históriou, je stvorená pre rodiny s deťmi, stretnutie kamarátov, firemných zamestnancov či pracovných stretnutí a osláv. Chalupa je vhodná skutočne pre každého, nakoľko má i bezbariérový prístup.

Ponúkame Vám aj – Apartmán u Danky – 2 stále lôžka a 2 prístelky.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Kaprálová

Tel.č: +421 (0) 905 837 829

E-mail: nada.kapralova@gmail.com

Webová stránka: www.

GPS súradnice:napr. 48° 09' ; 19° 04'
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Toto jedinečné miesto na Slovensku, okolie Veľkej Trne dotvárajú historické tufové pivnice, sudy plné vína, malebné dedinky s bohatou históriou. Tajomstvá minulosti dnes odhaľujú kultúrno-historické pamiatky, ale unikátnym miestom ho svojou tvrdou a svedomitou prácou robia aj pestovatelia, výrobcovia vín a miestni obyvatelia. Rozprávkové prechádzky vinohradmi a okolitou prírodou, tradičné domáce jedlo a príjemné vidiecke ubytovanie očarí každého, kto navštívi tento jedinečný kút Slovenska.                                                          Okolie chalupy je ideálne aj na cykloturistiku, pešiu turistiku, hubárčenie, zážitková plavba po rieke Bodrog, alebo návštevu kultúrnych pamiatok. Navštívte novú dominantu Tokajskej oblasti Malá Tŕňa 12 m vysokú vyhliadkovú vežu v tvare suda. Obec Veľká Tŕňa je napojená na autobusovú dopravu. Od nás môžete navštíviť aj blízke maďarsko a zabaviť sa na bobovej dráhe, v zime môžete navštíviť lyžiarske stredisko, alebo krytú plaváreň.   

Vybavenosť objektu

V rekreačnej chalupe máte k dispozícii 11 lôžok v 3 izbách. K dispozícii je komplet vybavená kuchyňa na varenie a stolovanie. Oddýchnuť si môžete v spoločenskej miestnosti s krbom. Na prízemí i na poschodí sa nachádzajú kúpeľne s WC. Využívať môžete dvor, vonkajšie ohnisko, letný bazén, gril, pieskovisko a malé ihrisko pre deti s trampolínou. Pri chalupe je krytý altánok s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného guláša v kotlíku. Parkovať môžete zdarma priamo vo dvore. Pozývame Vás do našej pivnice na degustáciu vín. Možnosť raňajok, obedov, večerí a ochutnanie zemplínskych špecialít. Môžete využiť vlastnú cyklopožičovňu.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu