Villa DOMINO | Ubytovaniearelax
     

Villa DOMINO

Popis objektu

Penzión Villa Domino sa nachádza v chatovej oblasti Stará Lesná v nádhernom prostredí najmenších veľhôr sveta vo Vysokých Tatrách, 50 m od Studeného potoka v lesnom prostredí. V penzióne nájdete komplexné ubytovacie a stravovacie služby, priestor na šport a relax. Budeme sa snažiť, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie, radi vám zodpovieme Vaše otázky, doporučíme trasy pre pešiu turistiku, lyžovanie alebo iné formy aktívneho alebo pasívneho odpočinku. Počas sezóny, resp. mimosezóny pre väčšie skupiny na objednávku zabezpečujeme stravovanie formou raňajok alebo polpenzie – vlastná kuchyňa a jedáleň. Raňajky – kontinentálne, Večera – polievka, hlavný chod.

Pripravili sme pre Vás zopár nápadov, ako môžete stráviť Vašu letnú alebo zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 905 899 672

E-mail: info@villadomino.com

Webová stránka: www.villadomino.eu

GPS súradnice:napr. 49.144115 N, 20.291467 E
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Naša Villa DOMINO je ideálne situovaná pre našich hostí, aby mohli vyrážať do okolia Vysokých Tatier v lete i v zime.

Zima v Tatrách – Tatranská Lomnica založená v r. 1892, v nadmorskej výške 850 m n.m.  Ako najväčšia zo všetkých tatranských osád , je rušným turistickým centrom a ponúka lyžiarske svahy s celým radom lanoviek a lyžiarskych vlekov s ktorými sa môžete dostať vyššie do Tatier, alebo navštíviť Skalnaté Pleso založené 1872, v nadmorskej výške 1335 m. Navštívte Tatranské múzeum, ako aj botanickú záhradu. Máte možnosť lyžovania, snowboardigu, snow-foxu, ski fun alebo navštívte AquaPark.

Leto v Tatrách – pozývame Vás navštíviť:  Levoču, ktorá sa v knihách často uvádza ako ,, klenot spišskej koruny“ mesto bolo založené v 13. storočí. Neďaleko od Levoče sa nachádza  Spišský  hrad. S celkovou rozlohou viac ako 4 ha je najväčším gotickým hradom v Strednej Európe. V roku 1993 bol Spišský hrad zapísaný do zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Menej ako hodinu cesty južne smerom na Dobšinú, sa nachádza Dobšinská ľadová jaskyňa. Priemerná teplota v jaskyni je -1°C, relatívna vlhkosť je 98%, čo vytvára perfektné podmienky pre usadzovanie a tvarovanie ľadu.  Každý člen rodiny, bez ohľadu na vek alebo záujmy si môže nájsť to pravé pre svoje záľuby, možnosť bicyklovania, pešia turistika, bobová dráha Tatrabod, splavovanie Dunajca alebo kultúrne pamiatky.

Vybavenosť objektu

Môžete si vybrať z nasledujúcej ponuky izieb: 6 X 2posteľová izba s príslušenstvom - TV, SAT, sprcha, umyvadlo, WC, baklkón, 1 - 2 prístelky. 2 X 2posteľová izba s príslušenstvom - TV, SAT, sprcha, umývadlo, WC, 1 - 2 prístelky. 1 X2posteľová izba s príslušenstvom - TV,SAT, sprcha, umyvadlo, WC. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletné vybavenou kuchynskou linkou na stolovanie, komorou, chladničkou - možná príprava vlastných jedál. Okrem ubytovania a stravovania Vám ponúkame nasledujúce služby: Hydromasážna vaňa, Sauna 50 m od penziónu, Internet, Grilovanie, Masáže.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu