Ubytovanie Tokaj – Veľká Tŕňa | Ubytovaniearelax
     

Ubytovanie Tokaj – Veľká Tŕňa

Popis objektu

Naša chata pre Vás sa nachádza v najznámejšej vinohradníckej oblasti na Slovensku – Tokaj, vo Veľkej Trni v okrese Trebišov. Už samotný názov Ubytovanie Tokaj – Veľká Tŕňa Vám dáva vedieť že chata je situovaná v tichom prostredí, stvorenom na rekreáciu a oddych. Chata je dostupná a v prevádzke celoročne. Chata je pohodlne a útulne zariadená dvomi apartmanmi, maximálne pre 14 osôb. Majiteľ nebýva v objekte, areál máte sami pre seba.

Kontakt

Kontaktná osoba: Izabela Nadická

Tel.č: +421 (0) 915 218 223

E-mail: izabela.nadicka@gmail.com

Webová stránka: www.ubytovaniearelax.sk

GPS súradnice:48.4661932° 21.68424200000004
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Ubytovanie Tokaj – Veľká Tŕňa je usadená do podhorskej scenérie, ideálne na vychádzky do okolia. Milovníci turistiky, cykloturistiky, hribári a milovníci vína môžu navštíviť areál historických tufových vínnych pivníc s koštovkou výborných vín. Navštíviť môžete aj 12 metrovú vyhliadkovú vežu za Malou  Tŕňou v tvare vínneho suda.                                                                                                                                                                        Kto má rád históriu môže navštíviť Hrad Cejkov, Hradný kaštieľ F. Rákociho II. Kamenský Hrad, Hrad Kazimír, alebo Hrad Kráľovský Chlmec. V letnom období môžete navštíviť Areál vodných športov v Trebišove, alebo termálne kúpalisko Byšta.         

Vybavenosť objektu

Celková kapacita chaty je 14 osôb v dvoch apartmanoch. Apartmán na prízemí a apartmán na poschodí. Oba apartmány majú vlastný vchod. Apartmány sú vybavené pre 7 osôb WC, kúpelňa, kuchyňa a na prízemí je spoločenská miestnosť. Na poschodí je WC s kúpeľňou, kuchynský kút a obývacia izba. Pri chate môžete relaxovať vo vonkajšom posedení - altánku s krbom a kotlíkom.

Návšteva s domácim miláčikom

Áno, môžete si priniesť svojho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu