Penzión ALBERTO | Ubytovaniearelax
     

Penzión ALBERTO

Popis objektu

Penzión Alberto a reštaurácia Perlla sa nachádzajú v príjemnom prostredí Hornej Nitry pár minút chôdze od historického centra mesta Prievidza, v blízkosti kúpeľného mesta Bojnice a unikátnym Bojnickým zámkom. Penzión Alberto poskytuje ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Súčasťou penziónu je reštaurácia Perla, v ktorej si môžete pochutnať na výbornom jedle. V priestoroch reštaurácie s krbom je možné usporiadať svadby, promočné a stužkové slávnosti, rodinné oslavy, firemné akcie či obchodné stretnutia. V okolí penziónu sa nachádza veľa rekreačných možností na spríjemnenie voľných chvíľ. Máte tu možnosť spoznať veľa nového, ale aj si výborne oddýchnuť.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu ALBERTO a PERLLA kolektív.

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Recepcia

Tel.č: +421 919 288 363, +421 948 021 494

E-mail: info@alberto.sk info@perla.sk

Webová stránka: www.alberto.ski

GPS súradnice:48,7747357° 18,6102131
Poloha objektu na mape:

Rezervujte si tento objekt!

Vaše meno a priezvisko:*

Váš email:*

Váš telefón:

Dátum príchodu:

Dátum odchodu:

Okolie objektu

Okolie reštaurácie a penziónu ponúka rozmanité možnosti trávenia voľného času počas celého roka. Mesto Prievidza je modernou metropolou hornej Nitry s množstvom kultúrnych, športových a spoločenských podujatí.  V neďalekom kúpeľnom meste Bojnice nájdete romantický zámok, zoologickú záhradu i termálne kúpele. V letných mesiacoch Vám príjemné osvieženie ponúknu okrem iných kúpalisko Čajka v Bojniciach či rekreačno – oddychový areál Vodný svet v Sebedraží s možnosťou rybolovu. Počas zimných mesiacov môžete využiť služby niektorých z lyžiarskych stredisk v okolí ako napríklad na Remate, v Cígli alebo na Kľaku.  Adrenalínové zážitka Vám prinesú vyhliadkové lety či zoskoky s padákom na letisku v Prievidzi alebo aj painball na ihrisku neďaleko Prievidze. Milovníci histórie ocenia Hornonitrianske múzeum v Prievidzi, Múzeum praveku v Bojniciach či Banský skanzen v Cígli.   Nadšenci golfu istotne ocenia 9-jamkové ihrisko v Koši či minigolf v Prievidzi. Pohľad z konského sedla si môžete vychutnať v Kocúranoch či v Ráztočne.

Vybavenosť objektu

Penzión ALBERTO s kapacitou 17 lôžok poskytuje ubytovanie v 1 jednolôžkovej a 7 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a WiFi pripojenie na internet. Raňajky pre ubytovaných hostí sa podávajú v reštaurácií PERLLA priamo v penzióne. Parkovanie áut je zabezpečené v uzavretom priestore penziónu. Reštaurácia PERLLA s kapacitou 45 osôb ponúka výborné jedlá domácej aj zahraničnej kuchyne. V letnom období sú k dispozícii dve vonkajšie terasy s kapacitou 40 miest na sedenie.

Návšteva s domácim miláčikom

Nie, sem si nemôžete priniesť svojho domáceho miláčika

Cenník
Fotogaléria objektu